Skip to main content

Topic: Pomoć ekipa! (Read 30534 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoć ekipa!

Pozdrav svima!

Evo prije kojih 2 mjeseca otvorio sam temu oko mojeg RC auta. Sada sam ga narucio i điram se punom parom! xD  Ali, sam isto uspio navuci jednog frenda iz razreda da krene! Probo je moj RC i ODUŠEVIO SE!  Kad kažem oduševio se mislim, doslovno kao malo dijete je bio. :-) Sada, on traži neki autić za nekih cca. max. 1900-2000 kn autić! Ja sam si uzo Mini E-Reva, ali on nema tolko love... Tako da me pito jel mu mogu naci njemu neki takav autc (on nema kod kuce internet vec 3 mjeseca i nezna kad ce doć, tako da ja ovo pišem u njegevo ime) te cijene i našo sam mu tamiye. Super mu zgledaju, sviđa mu se, nejure tako brzo( nije on neki ovisnik o brzini... U svakom slučaju sviđaju mu se tu autici, sad šasija ima vrste, izgleda, namjene... Skužili smo da je TT-01 za drift i cestu XB još nekak šljaka za off road , ali DF-03 je off road e upravo to on želi neki DF-03. Ja neđem nesto ovako: http://www.alpha.hanich.hr/opsirnije.asp?code=TA58370. Ali sad on  nece buggy... On bi nešto ovakvo: http://tamiya.com/english/products/58417impreza07/index.htm
Sada meni treba vaša pomoć. Di da ja neđem ovkvo što? Gledo sam kod Viktora, Alpha Hobby Shop, Delko, RC AVTI.SI, Njuškalo, Bolha.com, HobbyKing, TamiyaAmerica... Svi ili imaju XV ili TT šasiju ili uopce nedrže tamiya proizvode... Našao sam nešto na Ebayu, ali neznam kolko je to kvalitetno i sigurno ( ja bih radije narucivo iz neke on-line trgovine sa RC proizvodima). Naravno ako netko zna nekoga tko pordaje Tamiya DF ili zna neku trgovinu slbodno neka mi posalje link.  ;)

Zahvaljujem!
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #1
Pogledaj si Turnigy Trooper!


Odg: Pomoć ekipa!

Reply #3
Pogledaj si Turnigy Trooper!


Uz ViktorModelsport HobbyKing je bio prva stranica koju sam mu pokazo, ništa..... ::)
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein


Odg: Pomoć ekipa!

Reply #5
Kad vec nigdje nema DF šasije, jel se može TT-01 voziti po šoderu , šljunak, zemlja...

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
Svjetlost putuje brže od zvuka. To je razlog zašto ljudi izgledaju pametno sve dok ne progovore. - Albert Einstein



Odg: Pomoć ekipa!

Reply #8
Cuj ako mu je prvi model a zeli uci u ovaj hobi nek pocme s necim jednostavnijim!!dok ne uvidi kako to sve nosi dodatne troskove pa onda pomalo nek vidi sto zeli!!
obožavam sebe osobito kad sam grozan


Odg: Pomoć ekipa!

Reply #10
Kakav rally to nemre prek ničeg...dajte se uozbiljite :D



Odg: Pomoć ekipa!

Reply #13
slušaj, ja imam rally autić i to ti stvarno neide prek ničeg kako zed kaže, to ti je samo za asfalt jer če ti se cijela karoserija potrgat a nove nisu jeftine, buggy je za šljunak i travu i to...

Odg: Pomoć ekipa!

Reply #14
Slazem se bolje nek kupi neki buggy on je stvarno za ofroad voznju a i cesta mu nije mrska samo ga maksimalno spustiš i piči
obožavam sebe osobito kad sam grozan