Skip to main content

Topic: DLG by "Dodo 1029" (Read 16994 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: DLG by Dodo 1029

Reply #2
izbaci 2S i bec, nepotrebno!


Odg: DLG by Dodo 1029

Reply #4
Jesi isprobao?
Nekad krivo piše...

Odg: DLG by Dodo 1029

Reply #5
Razbit ces model vrlo ubrzo s bilo kakvim malo jacim bacanjima ak ne uzmeš bolja serva,barem metalna
getriba poput onih Corona d56 ja mislim.
Spektrum dx7s i razni modelčeki



Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #8
Razbit ces model vrlo ubrzo s bilo kakvim malo jacim bacanjima ak ne uzmeš bolja serva,barem metalna
getriba poput onih Corona d56 ja mislim.
A vidjet ću kako će se plastika ponašat,kasnije ih možda zamjenim metal gear-om.Hvala na savjetu :)

To ti mozemo rec odma kak ce se ponašat-puknut ce. Nećeš na sta kasnije imat stavljat metalni servo al ok, opet radi po svome.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #9
Pametnjaković nastavlja a mi koji opet savjetujemo smo budale...ignorirajte čovjeka i bok!



Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #12
Koji lik, fakat.  :'(

Daj potrudi se da je ovo tvoja zadnja tema, jer brljas bezveze i svaka tvoja tema se sastoji od tvog monologa jer ljudi izbjegavaju ulazit u rasprave koje ne vode nicem.

I konacno nabavis taj dlg o kojem piskaras vec godinu dana, da bi na kraju vjerojatno zavrsio ko i tvoj stari, citiram te: "slucajno budes stao na njega".

Koji je smisao bilo koje teme koju otvoris i pitas za pomoc i savjete, ako samo ignoriras bilo sto sto ti pametniji vele? Fakaat, daj postedi ljude. I ti i tvoj kolega koji istu stvar radi al sa fantomom ;)

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #13
Vidim bit ce opet zabavno :) , jos samo da bacim kokice u mikrovalnu i zabava moze da pocne :) LP Svima!

Odg: DLG by "Dodo 1029"

Reply #14
Mislim da iz tog dlg-a treba izvaditi ramenjaču  :D