Skip to main content

Topic: Flashanje raceflighta na F4 Revo board (Read 8250 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Flashanje raceflighta na F4 Revo board

Reply #15
ovo piše na http://www.readytoflyquads.com/flip32-f4


*here Boards are shipped BetaFlight with buzzer fixed, Buzzer is working out of the box from default port*  

*RaceFlight please connect Buzzer to labeled "RSSI" port. These port are swapped in the firmware, but are working . Buzzer should be connected to Rssi Port, no code changed need, the printing on the board from the RF and BF are not the same.

Odg: Flashanje raceflighta na F4 Revo board

Reply #16
pa kazem ti...sa banggooda f4 cc3d revo nisam uspio...sa rtfq cc3d revo jesam...323 full bin..buzzer 3pinski koji je na plocici sa tranzistorom i kondenzatorom i sve to na m6

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Odg: Flashanje raceflighta na F4 Revo board

Reply #17
sa rtfq je kvalitetnija plocka i ne treba micanje onog kondenzatora da bi radio sbus

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Odg: Flashanje raceflighta na F4 Revo board

Reply #18
sa rtfq je kvalitetnija plocka i ne treba micanje onog kondenzatora da bi radio sbus

Sent from my SM-G900F using Tapatalk



Aje probat ću s sklopom na M6. Hvala na info.
Moja je sa BGa, vidi ovaj link, ali izgleda potpuno isto kao ova FlipF4 sa rtfq i isto mi radi SBUS bez micanja konde.

Odg: Flashanje raceflighta na F4 Revo board

Reply #19
ja imam omnibus f4 board,cc3d revo firmware ide gore,na raceflightu i beti ista stvar sa buzerom...radi mi tak da ga mogu samo ukljucit sa 3way svitchom...pa mogu imat samo jedan flight mode...bez obzira kako podesim modove...spojio sam ga na buzer pinove na fc-u...

Odg: Flashanje raceflighta na F4 Revo board

Reply #20
Radi buzzer na raceflightu, board sa banggood-a sa firm REVO_BB425_STD.bin samo je izlaz + na RSSI. obični dvopinski buzzer.