Skip to main content

Topic: Gdje kupiti baterije?  (Read 5165 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gdje kupiti baterije?

Zanima me gdje se kupuju baterije.
Čačkao sam po Hobby Kingu i tamo sam našao jednu po cijeni od cca 9$,ali poštarina izađe oko 16$, pa mi to nema smisla.
Viđao sam po ebayu, iz Kine, uz besplatnu dostavu, ali je pitanje koliko su kvalitetne.
U svakom slučaju, početnik sam i ne treba mi nešto jako dobro. Čisto da gura. [emoji3]

Poslano sa mog MI MAX koristeći Tapatalk


Odg: Gdje kupiti baterije?

Reply #1
HK, ali gledas EU warehouse

Odg: Gdje kupiti baterije?

Reply #2
Ja uskoro opet naručujem Gensace pa ak bu zainteresiranih možemo podjelit poštarinu koja može bit i gratis ak imamo dosta robe ;-)
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG

Odg: Gdje kupiti baterije?

Reply #3
Da, kad sam sad malo isprobavao na Hobby Kingu, vidim da mi je ista poštarina za jednu i za 4 baterije. Mislim da ću odmah uzet par komada, pa onda nije tako strašno. Naravno, ako ima tko da bi još u paketu što uzimao, nek se slobodno javi.

Odg: Gdje kupiti baterije?

Reply #4
Ja uskoro opet naručujem Gensace pa ak bu zainteresiranih možemo podjelit poštarinu koja može bit i gratis ak imamo dosta robe ;-)

Vidim da su te baterije cca duplo skuplje od Turnigy na HobbyKingu. Jesu li i bolje u tom srazmjeru?

Odg: Gdje kupiti baterije?

Reply #5
i ja bi trebao baterije, isto bi naručio 3-4, a netko je spomenuo da ih je max 8 u paketu skupa, tak da bi to bilo to. Samo neznam još kojeg proizvođača da odaberem za 4S. Preporuka? Za Wizard X220

Odg: Gdje kupiti baterije?

Reply #6
Ja uskoro opet naručujem Gensace pa ak bu zainteresiranih možemo podjelit poštarinu koja može bit i gratis ak imamo dosta robe ;-)

Vidim da su te baterije cca duplo skuplje od Turnigy na HobbyKingu. Jesu li i bolje u tom srazmjeru?
gle...kaj se tiče kvalitete nema boljih batki od Gensa i Tatua...jest da su malo skuplje ali imaju pravu snagu i dvostruko više ciklusa punjenja od raznih Kineskih poluproizvoda...
MAK Zapad   -    ZK Rode Prelog  - 
https://www.facebook.com/progressof/?ref=bookmarks
Quad micro+mini, Hamer X-8, Dex min, T-Rex 500, Tarot650Ironman X8 Futaba 14SG


 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.