Skip to main content

Topic: Micro-Mini EACHINE QX100 5.8GHz 800TVL 25mW kamera (Read 2936 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Micro-Mini EACHINE QX100 5.8GHz 800TVL 25mW kamera

Danas mi je napokon "Sekile" uspio složiti quad.Hvala kompa još jednom :) .Koristio je Betaflight i Cleanflight  configurator i lemilicu(da spoji boot) da uspije napraviti butanje jer ga nešto zezalo u software-u,a ja to nisam znao kako,dva dana sam sjedio pred PC-om i pokušavo sve i svašta tako da je "Sekile" morao intrevenirati.Snimka leta uskoro a slike su dolje.Uživajte :)
OVAKAV JE I MOJ ALI MOJ RADI NA DSM2 PROTOKOLU:
https://www.banggood.com/Eachine-QX100-100mm-Micro-FPV-Racing-Quadcopter-800TVL-Camera-BNF-Based-F3-Frsky-Flight-Controller-p-1110684.html?rmmds=search



Odg: Micro-Mini EACHINE QX100 5.8GHz 800TVL 25mW kamera

Reply #2
Original kameru koja je došla sa tim quadcopterom sam dao maheru Sekile a sebi sam za po kući i dvorištu instalirao Syma WIFI kameru .Aplikaciju sam skinuo u Google trgovini .Evo par slika kako to izgleda.Uskoro će i filmić biti snimljen. :)


Odg: Micro-Mini EACHINE QX100 5.8GHz 800TVL 25mW kamera

Reply #4
Stavio sam napokon držač za mobitel koji je preuzet od quadcoptera Syme X5 i uz male poteškoće ga instalirao na antenu.Na quad sam dodao i četiri male nožice za zaštitu motora i naročito kablova da se nebi  kojim slučajem oštetile,ovako sam bar 50% sigurniji .Isprobao sam domet ove male WI-FI Syma 2MP  kamere i odprilike sa Sony Experia mobitelom iznosi 30 metara,možda sa boljim mobitelima i dalje ,ali eto izbrojao sam mojih 30 koraka tako da je to odprilike.Neka slike govore  :)