Skip to main content

Topic: Frekvencije (Read 4106 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Frekvencije

Danas je bilo nekog razgovora oko frekvencija, pa evo jedan graficki nacrt kak to zapravo izgleda.
Fino se vidi kak se dosta preklapaju kanali.
Najlogicnije je rasporedjen R band..ovo sve ostalo nagurano. :)





Odg: Frekvencije

Reply #1
Ma nastala je konfuzija jer smo mi na trci morali preci na raceband pa se sve spojebalo. Vratili smo se na stari rezim rada sve ok, novi piloti se malo trebaju prilagoditi i bit ce sve u redu.


Pa evo da krenemo, moj kanal je E2 oduvijek (Boscam E) - 5685

Odg: Frekvencije

Reply #2
Jel nije na raceband i najbolje bit kad leti vise ljudi? Najrastegnutiji je.
A na E je nekak i najsigurnije  :) ... ne druže se s ovom konfuzijom i masovnim preklapanjem A, B i F kanala. Covjek bi mislio da su A1 i B8 miljama daleko, a ono na istom mjestu.
Ja cu se preselit na E8 ... taj je najdalje od svega  :D

Odg: Frekvencije

Reply #3
Ja sam na 5645. Na ostalima moj TX pravi smetnje tako da sam "zakljucan" na tu frekvenciju  ::)

Odg: Frekvencije

Reply #4
E band je odlican ustvari, a od racebanda ima jos bolje (sa vise razmaka) ali o tom u Prelogu :D



Odg: Frekvencije

Reply #6
Sad sam skuzio da na dys vtxu su zbrckane frekvencije. Recimo E8 kod dys je 5917, a kod svih ostalih je to R8. Sasta.


https://cdn.shopify.com/s/files/1/0307/2437/products/15621905_1713486192300152_5591683271365523523_n.jpg?v=1485372317

Ja imam hrpu AIO kamera raznih proizvodjaca i, iako je uglavnom stanardizirano, neki imaju svoje "numeriranje" koje ne odgovara standardu sa slike... Tako da to bas i nije neuobicajeno  - samo treba pogledati upute od VTXa za svaki slucaj...