Skip to main content

Topic: Drugi dronjak (Read 6672 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Drugi dronjak

Reply #15
Rijeseno....Inace, idiot ja sam stavio da je voltage mater scale 165 umjseto amperage meter scale.

Odg: Drugi dronjak

Reply #16
Eto vadim dronjke iz "garaze", idem stavit novi betaflight ... ustekam usb kabl ..a usb konektor sa flajt kontrolera otpadne kao da nikad nije ni bio dio gore. Matek F405 AIO.
Ima li tome pomoci ili da narcujem novi FC?

Odg: Drugi dronjak

Reply #17
zalemi novi usb konektor ako nisu vodovi s pdba otpali.
Ako jesu sigurno imas lemna mjesta za te signale kontra na plocici pa tamo mozes zalemiti zice na USB konektor
ja imam isti FC pa bacim oko sa multimetrom i javim
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)


Odg: Drugi dronjak

Reply #19
Koliko kuzim nije nista otpalo sa plocice, jer kad samo prislonim na plocicu taj konektor sto je otpao s ukljucenim usb kablom u komp..fino svijetli i radi. Probao sam i zalijepit tako ali ne drzi bas. :) Narucio sam si paket novih usb konektora s banggood, iako mi nije jasno kak da to zalemim, pa to je toliko sitno da nema sanse da ne zalemim svih pet pinova zajedno.  :-[

Odg: Drugi dronjak

Reply #20
e da to je malo zajebanije, fini vrh, flux, tanki lem :)
ali tebi je onda otpalo samo sa strane lem koji drzi USB konektor, pa ga samo stisni na mjesto i zalemi nazad na ta dva konektora, to bi trebalo biti to
daj neku sliku
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Drugi dronjak

Reply #21
Kaj bi stari majstori rekli prvo fercinaj lemna mjesta na plocici, pa fercinaj pinove, pa poravnaj i svako mjesto dotakni cistim rubom vrha lemilice na koji si prethodno eventualno nanio samo trunku tinola.

Odg: Drugi dronjak

Reply #22
to to balki  ;D
Tko visoko leti, nisko pada
Nebo vodi :)

Odg: Drugi dronjak

Reply #23
Sredio sam onaj glupi "yaw twitch" koji to zapravo nije ni bio ..imao sam prekratke sarafe na FCu i nisam ni skuzio da dva uopce nisu ni drzala pa se FC klatio ko na klackalici.
Ali i dalje on ne leti kak bi trebao .. danas ga Sekile probao i kaze da ima "neki glupi lag" ..sad moram vidjet zast se to desava.
Frsky prijemnik nemam viska, ali imam FC i PDB pa cu probat to zamjenit ..moguce da sam plocicu skurio svojim strucnim lemljenjem.