Skip to main content

Topic: Phantom 3 Adv - čudnovata pitanja (Read 2141 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Phantom 3 Adv - čudnovata pitanja

Ovako stvari stoje, kupio sam neispravnog Phantoma 3 Adv pred mjesec-dva... Nekoliko "majstora" je kopalo već po njemu pa je u nikakvom stanju.  :(


Uglavnom, dobio sam ga bez batke i punjača... U stanici je batka bila mrtva, ali sam ju uspio oživiti i napuniti bez incidenta.
Stanica se pali i šljaka, ali nema WIFi signala ni ikakvih znakova života na USB-ima na njoj.


Pa mene zanima dali je itko probao spojiti phantomčeka na standardnu lipo ili power supply? - znaaam, google i to... sve sam prekopao i pregledao, nigdje nisam našao neke konkretne odgovore na svoja pitanja.


Mislio sam spojiti 4s-icu na + i -, čisto da ga mogu spojiti PC prek usb-a i obaviti jednostavne osnovne provjere prije nego izbacim 100e na batku.

Svaki savjet i smjernica, što i kako sada, je dobrodošlo...  ;)

Nadam se da se netko sa foruma smarao već sa sličnim stvarima i da će podjeliti svoja iskustva  8)
keep rippin'
peace

Odg: Phantom 3 Adv - čudnovata pitanja

Reply #1
Iskreno mislim da bi Phantom mogao raditi - pod raditi mislim da fizički radi i komunicira sa daljinskim  - poletjeti sigurno nečeš moći bez original baterije (ili baterije za koju će on misliti da je original  8) )

lp
LP,  Chris
... gravity always wins ....