Skip to main content

Topic: Problem sa servima!!! (Read 37112 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Problem sa servima!!!

Reply #15
NAPON I STRUJA SU DVA RAZLIČITA POJMA I ON TREBA MJERITI NAPON


Prestani mu govoriti da treba mjeriti struju!!

Odg: Problem sa servima!!!

Reply #16
Ako možeš malo opisati grešku na servačima, dali ti svijetli prijemnik kad spojiš batku?
ako ide uštekavat bez bec-a mogao bi spaliti receiver ,moja preporuka izmjeriti multimetrom izlaznu struju

Odgovor da izmjeri struju je dobio od PeroPirana, nije znao kako pa sam ga uputio.

E nije!
Ja sam nu rekao da izmjeri NAPON.

Odg: Problem sa servima!!!

Reply #17
Dobro jutro,tek san sad vidio postove,koliko se sjecam na prijemniku se nevidi da nesto svijetli,a serva prvo rade normalo i onda poblese i tako vec dva serva.Napon cu izmjerit sa starijin kolegon jer se ja u to bas i nerazumim sa svojih 16god,a kad to sve provjerimo sve cu obajvit.Puno hvala.


LP Domagoj

Odg: Problem sa servima!!!

Reply #18
Uh oko čega se vi prepucavate. Struja je opči svima znani pojam i nigdje kao takva ne postoji u struci, nego se misli na napon.

Pogledaj boju žica jel se podudaraju sa prijemnikom.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!



Odg: Problem sa servima!!!

Reply #21
Bravo Mario! Znam i ja ovoga s plavom kapicom. Tebi jedan dobronamjerni savjet da prije svakog pokusaja pomoci nekome drugome, bez obzira znas li ili ne,  prvo procitas strucnu literaturu i terminologiju jer vidis da te uvijek isti doktori nauka zele razapeti. Nisam za svadu ali prepotentne likove ne volim. Sretno i oprezno!

Lp. Sveto



Odg: Problem sa servima!!!

Reply #23
Ako možeš malo opisati grešku na servačima, dali ti svijetli prijemnik kad spojiš batku?
ako ide uštekavat bez bec-a mogao bi spaliti receiver ,moja preporuka izmjeriti multimetrom izlaznu struju

Odgovor da izmjeri struju je dobio od PeroPirana, nije znao kako pa sam ga uputio.

E nije!
Ja sam nu rekao da izmjeri NAPON.


Ma jesi, vidio sam i sam poslije ali nisam se ispravio, oprosti nije bilo namjere.

Ispravio sam se u krivom navodu.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.