Skip to main content

Topic: Bermudski trokut na Hortikulturi (Read 73461 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #30
bili smo nisde i ja danas u potrazi, ca 45 min u kratkim hlacama po travi

onda smo otisli do njega doma pa montirali kamericu na easy stara

vratili se i probali snimiti, al je kamera kihnula nakon 2 min snimanja

idemo sutra opet

kad smo dosli nakon pada tamo, mrdanje po stanici nije davalo nikakve rezultate, prevedeno tresnu je i batka je ispala

e sad, pretpostavio sam da ce biti blizu i na tvrdom, ali nema ga u onom dijelu ca 50 m od nasipa gdje je niska trava i betonski kanal

znaci u "gustišu" je negdje...

nis, idemo sutra opet, trebalo bi flaksericom u potragu :)

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #31
Ajd javi na pp kad idete da vam se pridružim. Imam i ja easya tak da možete i na mog nekej pričvrstit.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #32
Dodem posnimit s bixlerom cim ga skrpam!

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #33
I laptop ponesem da se snimke mogu odmah spregledat!

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #34
Decki poberite me sutra na Kneziji pa idem s vama trazit.
Nazalost Bixler mi nije trenutno u voznom stanju, inace bi s njim mogli snimit.

Slobodan sam od 12 do 19h.

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #35
moj sbach je isto tamo kihnuo pred 7 dana.
Iako sam ja to vjerojatnije pobrao ogradu kotačima 200m od nas na prilazu za sliejtanje, a ne neki ispad iz dometa :D

ali sada kada spominjete.. možda ima nešto, neki radiomater u blizini pa si međusobno zasmetamo na tren.  :)

jer sam prošle godine s long range X8 svaki puta upadao u failsafe na sekundu iznad određenog mjesta,
kružio sam i napravio jedno 20 krugova baš da vidim u čemu je stvar.
ako bi preletio iznad onih hala 200m od nas, a domet mu je oko 20 km inače  ???
di su parkirani kamioni (aktivira se rth i model naglo zaokrene prema nama i krene penjati u vis) za sekundu se to ugasi kada preleti tih 20ak metara, ' kao da je u pitanju vertikalan stup, ili pak uski horizontalan snop u tom smjeru...

također je jedna hexa jednom modelaru pala tamo ovo proljeće,
u hoveru gps hold, bez da je dirao palice... a prije toga odradila hrpu letova i sve bilo ok...


također sam vidio na netu kako ako skineš vrata od mikrovalke, i napraviš da radi tako otvorena, možeš dobrano RF smetnjama 'oprati' područje veličine 1/4 Zagreba koliko je jaka,  ovisno u koju stranu ju okreneš,
e sad ne znam za koje točno frekve bi to išlo, samo 5.8 ili i ove niže...
a nemam na livadi 220V te snage da probam iz znatiželje,
samo onaj konverter od 150W za laptop.
no možda netko domaći tamo je to probao pa zapisuje score na zid negdje  :D  ;D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #36
Ja znam ostat bez signala na pol sekunde skoro svaki put kad sam tam, ali jos moram provjeriti opremu.

Kaj je je, sve kaj smo i zadnje vrije porazbijali je po meni pilotska greska a ne mumbo-jumbo trokut :D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #37
50+ letova MXSa na travici, pa EasyGlider, Fun Cub, pa 3DPMini, pa Extra 260, pa Sukhoi profilac... preko 100 letova i nisam osjetio nikakve gubitke signala, a kruzilo se svuda. Jesam li bas promasio taj izvor zracenja, ...mozda na srecu.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #38
Gdje se puno leti, puno se i pada ;D


Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #40
Ja znam ostat bez signala na pol sekunde sloro svaki put kad sam tam, ali jos mor provjeriti opremu.

Kaj je je, sve laj smo i zadnje vrije porazbijali je po meni pilotska greska a mumbo-jumbo trokut :D
Ja opče ni sam neznam kaj se dešavalo, pa si videl Zed da je prvi let prošo bez ikakvih problema a opal je i pokoji rol i luping, jednostavno drugi let je počel sam od sebe plesat levo desno i bammmmm., motor se nije ugasil, stal nije bil, baterije sam provjril i od prijemnika i od cdi-ja i bile su 65%. Jel bio problem u onim famoznim Hitecovim servima i jednostavno polude, nisam pametan.
Evo kad čitam post od Toma počinjem se zabrinjavat.
Izgleda da budemo morali dopelat Popa na travu da on laganim egzorcizmom istjera vraga. :D :D

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #41
Ja u takvim nesigurnim situacijama obicno dopelam Bixlera i mast mu izvadim od divljanja. Nakon toga nema vise problema, a i pop ostane doma :)

Kad smo vec kod toga, predlozio bi (opet) Bixler, EasyStar i slicno meet. Da vidimo tko zna proletit limbo, tko najpreciznije slijece, itd.

Igre bez granica :) nikak da nadjem zainteresirane :(

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #42
Računaj na mene! Zovi kad idemo! 099 7748 211
Valjda bude i coljo.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #43
Zed jel ti to nama bacaš rukavicu u lice, dobrooooo sam si to tražio. Danas slažem svog Easystara pa budemo vidli jel bu trebalo Popa* il ne.  :D :D.
*župnika.

Odg: Bermudski trokut na Hortikulturi

Reply #44
Pa toooo te pitam care :D

Nemoj zaboravit napravit elerone  :D :D :D