Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 116007 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #226
pohvalio bi kolegu profic:-) poslovali smo, covjek od rjeci sve korektno i po dogovoru, bez brige kupujte kod njega, i cjene su prihvatljive.
Ja isto imam dobra iskustva s njegovom robom

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #227
ovim putem zahvaljujem mojem imenjaku Marku (Srefler) na ustupljenoj multi power dist. pločici te brzoj poštanskoj dostavi!  :)

lp,
Marko

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #228
Pohvaljujem kolegu iMan-a iz susjedne nam Slovenije na posudbi Graupnerovog usb adaptera za update prijemnika..
 ;)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #229
Hvala šišmiš. To je stvarno najmanje što se može napraviti za kolege modelare. Ja sam Yugo nostalgik jer tada nam je bilo najbolje.Znas kako bi Tito rekao: Nek živi bratstvo i jedinstvo!   ;)
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #230
Hvala šišmiš. To je stvarno najmanje što se može napraviti za kolege modelare. Ja sam Yugo nostalgik jer tada nam je bilo najbolje.Znas kako bi Tito rekao: Nek živi bratstvo i jedinstvo!   ;)

hehehe.... ja sam prilično apolitičan i ne pripadam ni ljevoj ni desnoj strani, nisam od onih koji gledaju nacionalnost, nego mi je bitno kakav je netko kao čovjek.. nažalost, odgajan sam tako da su mi poštenje i marljivost usađivane kao najviše vrednote - što me u današnje vrijeme svrstava u prilično izumrlu skupinu ljudi... Tita i sve ostalo prepuštam povijesničarima... znam samo da je osamdesetih kada sam bio klinjo raja bolje živjela nego sada..

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #231
Zahvaljujem kolegi Hash na poklonjenom propeleru te kolegi King na uredno izrezanim i poslanim krilima za zagia  ;D
KEEP CALM AND DRIVE RC PLANES :)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #232
glavno da je stigao do tebe  :)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #233
Imam veliku želju pohvaliti forumŠa Duju koji j nesebično rekao da mu pošaljem pokvareni auto model. Zapravo nisam znao što je kvar a on je odmah pretpostavio. Ugradio je svoj receiver. I eto auto putuje iz Sinja u rekordnom roku. Isti dan cim je dobio, dakle danas! Alkar Duje, u sridu!!!
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #234
Hahaha hvala Boris,osobno smatram da smo svi mi zagriženi modelari takvi i da nam je u krvi da pomažemo jedni drugima nesebicno i na najbolji i najbrži nacin,a oni koji nisu takvi nek im pomogne gospodin Bog


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #235
Zahvalio bi na stručnoj pomoći oko Qudcoptera Ivanu. Stvarno je vrhunski majstor i dobar kolega. Hvala Ivane!!!  :D :D :D :D

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #236
Malo sa zakasnjenjem pohvaljujem kolegu Stefana,kupio monitor od njega,sve super i korektno :)

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #237
http://www.rcmaster.net/

Ovdje nebi preporučio da kupujete, jedino ako hoćete platiti carinu. Ta trgovina je iz Njemačke. Ja sam tu kupio Walkeru QR x350 pro i morao platiti carinu, bez obzira što mi je rekao trgovac da to šalju iz Nemačke, a poslali iz Kine?! Najvjerojatnije u Njemačkoj ni nemaju trgovinu, to su mi rekli na carini. Večinu šalju iz Kine.  >:( Nisam ja prvi slučaj.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #238
Sve pohvale za mpx9, sve korekntno odrađeno s iznenađenjem u paketu. :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #239
Moran pohvalit kolegu Daglasa,način na koji je lcd i tracker bia upakiran,mogla bi hrvatska pošta malo naučit..stvarno pedantno i brižno,svaka čast dag
 :)
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form