Skip to main content

Topic: Ratne scale ptice (Read 52821 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.







Odg: Ratne scale ptice

Reply #37
e da mi je cijeli dan samo slijetat ovakve pile...ajme sto bi se nagustao

Odg: Ratne scale ptice

Reply #38
Svi imaju aerodrome :)

Odg: Ratne scale ptice

Reply #39
Nije motornjak, ali bit će jako zanimljiv sa svim tim detaljima koji dolaze stock.
Ovo je tek predprodukcijski model, a već dobro izgleda.

https://www.youtube.com/watch?v=qITT0mG5SUI
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Ratne scale ptice

Reply #40
Evo Gorazd, odmah se javila konkurencija....koji će biti bolji letač treba vidjeti ,ali meni više odgovara ovaj od 1600mm.
Svako dobro  :)

http://www.youtube.com/watch?v=9U8ORvfoZp0
 
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ratne scale ptice

Reply #41
Je veći je uvijek privlačniji, no nema tolike detalje kao HobbyKingov.
Kod HK su sva serva skrivena, palica pilota je također pokretana servima, koliko sam čuo u videu, bit će opcija sa kamerom za FPV umjesto pilota, one sitnice kao što je indikator spuštenih flapsova u gornjem dijelu krila....držali su se onih detalja kao na pravom avionu.
1600mm je prekrasna veličina modela, no ja se već lagano borim i sa Mustangom od 1400mm da ga strpam u auto, a trpam ga u Octaviju koja stvarno ima puuno mjesta.

Jedina mana obojice su 6s baterije. Što se kaže, jedna ko nijedna, a cijena 2 baterije od 5000mAh je gotovo ista ili čak i veća od jednog kompletnog modela kakav je recimo Durafly P40 1100mm koji trenutno košta 135$ na EU skladištu.


p.s. Goražde je grad u BiH.... ja sam samo Gorazd  ;) :)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Ratne scale ptice

Reply #42
Sorry ispravio sam...ma caka je u tome što nitko od dizajnera neće da promjeni profil glavnog krila (govorim o foamy Spitfireima) .Uhvatili su se gradnje  ''scale'' krila ko' pijani plota,a meni je već problem slijetanje na travi radi malog razmaka stajnog trapa i njegove pozicija skoro na CoG . Ali to ti već sve znaš . Puno pozdrava ,a ako bude zdravlja i love kupit ću ovaj od 1600 ,iako mi je transport upitan ,ali tko će odolit. ;)
Hvala na vremenu !
Ciao!
Dodatak:
A ovo je moj novi zamjenski motor za FMS-spit od 1400...stok motor  je komično slab.


 
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Ratne scale ptice

Reply #43
Ma nema ljutnje, navikao sam, rijetki su ti koji moje čudno ime (a ni prezime nije ništa bolje) iz prve pogode. Da,svi ti modeli u skali su za asfaltne piste, mi imamo sreću jer je naš aerodrom asfaltiran. Puno sreće sa kupnjom novog modela, stvarno je prelijep.

Poslano sa mog HiBook pro koristeći Tapatalk

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Ratne scale ptice

Reply #44
Živio Varadero ,ovaj mladić na početku videa je Deano i spada među najbolje UK 3D pilote,čača mu je snimatelj i expert za RC a ovo je njihov najnoviji uradak :

http://www.youtube.com/watch?v=IFwVfVaO5N0
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes