Skip to main content

Topic: Pokušaj izrade Zagija :) (Read 38251 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #15
Thnx,slozit cemo nesto :)

Poslano sa mog Commodore 64 koristeci tapatalk


Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #16


Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #18
To je ok modul, vidi samo da li je na HK International nesto jeftiniji.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #19
Modul je ok ali je starija verzija i ako nabavljaš opremu bolje pričekaj i nabavi modul xjt.
Razlika je velika prvo u snazi pa sve ostalo....
Djt modul 60mw snage a xjt modul 100mw što nije mala razlika u snazi na 2.4ghz kada je domet i sigurnost u pitanju.
Ja bih svakako sačekao i kupio xjt modul i koristio prijemnike x serije.....

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #20
Kupljen xjt 8 kanalnim x prijamnikom,set sa HK. Mada sad dok malo gledam mogel sam uzeti za 50ak eur vise taranis,nadam se da se nisam jako zajeb..
:)

U utorak nastavljam s zagijem,nema zrake za pakiranje u boji u krugu 25 km..jbg..

Poslano sa mog Commodore 64 koristeci tapatalk

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #21
Stavljam puno slika da ljudi vide sve probleme koji mogu iskrsnuti,ja bum imal ziher sve :)



Poljepil ga danas,posprical bison ljepilom,nikad vise. Nakon 2-3 sec se zastopala dizna,i sad ne jebe mene tih 60kn nego 35 min voznje do istog. I tak probil cavlom tu konzervu i napravil masakar.za sljedeci moram malo bolje izravnat zicu za rezanje da nemam vise ovih riseva. Pogledal malo kolekciju Varazdinskog kolege Kinga,stvarno impresivno!

Poslano sa mog Commodore 64 koristeci tapatalk


Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #22
jesi ugradio letvicu - drvenu ili karbonsku ? daj fotku odozdo ...
jedna provjerena metoda za selotejprianje... razvučeš traku selotejpa, zakeljiš, ugriješ fenom i utrljaš vunenom ili krpicom od mikrofibre,
pazeći pritom sa ne zarobiš "buhtlu" zraka između selotejpa i stiropora / deprona...

za ojačanje:
http://www.tahea.hr/proizvodi/samoljepljive-trake.html?page=shop.product_details&flypage=&product_id=27&category_id=0

Bauhaus, Pevec.... ju uglavnom imaju..

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #23
Ma nisam,iako sam ju kupil,kupil balzu za elevone i letvicu,ali nisam 100% zadovoljan kak su izrezana krila pa nek pukne ako misli da mogu napraviti novog. Budem stavil kak decki slazu nosac motora ujedno kao pojacanje...

Ljepljenje samo po sebi nije problem,radio sam neko vrijeme to profi.

Dolja strana je isto poljepljena cik cak samo plava..



Poslano sa mog Commodore 64 koristeci tapatalk

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #24
Ja sam isto koristio to bison ljepilo i nisam imao tih problema. Čak sam i špricao s par dana razlike, gornju i donju stranu. Normalno sam nastavio špricat.


Super ti je ljepljenje ispalo, ja moram još puno vježbat  :)

 

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #25
makni "Pokušaj" iz naslova...  ;)

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #26
Poceli stizati dijelovi :)


Poslano sa mog Commodore 64 koristeci tapatalk


Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #27
uuuu... pa to je aparatura za ozbiljan avion... ;D

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #28
E to je pravi modul, s tim prijemnikom sam ja s y6 multijem išao 3km na 200m visine do pojave telemetrijskog signala za fail safe, a phantom25 je s l9 prijemnikom išao 5km.... a uz dobre antene ide to još dalje....u svakom slučaju odlična kupnja i odabir.....

Odg: Pokušaj izrade Zagija :)

Reply #29
thnx, i ja mislim da je solidna stvar.


naručil sam i flight controller. Ne zbog pomoći pri letenju nego za stabilizaciju V2 krila(u pripremi)
koje bi moralo biti za fpv snimanje.


Uzel sam cc3d, pošto vidim da ima podršku za krilo.


u najgorem slučaju iskoristit ću ga za kvad projekt ako nebude zadovoljavajuće :) 


Šteta ne iskoristiti sbus na prijamniku, ako sam to već platio ...


http://www.banggood.com/New-Version-OpenPilot-CC3D-EVO-Flight-Controller-STM32-32-bit-Flexiport-p-973582.html