Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89372 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #32
.
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #33
ako postoji volja za letenje, ne postoji premali auto za transport  ;D
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #34
još malo umjetničkih slika messera
samo zemlja je granica....


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #36
tko kaže da nema i samogradnje, ovo je sexy Tweeny
samo zemlja je granica....

 

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #37
Oooooo Karlo hvala lijepa....uživao sam 8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #39



Sve u svemu 30setak modela je u zraku na tjednoj bazi  8)

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #40


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #41
slika sve govori  :)
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #42
Živio Karlo , hvala za ovaj impresionizam u smiraju dana  8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #43
Svaka čast i sve pohvale!

Moram priznati kako ozbiljno razmišljam o učlanjenju...
Malo mi je Lučko van ruke, ali...

Ima li kakvog ograničenja kada se smije letjeti (koji dan u tjednu, koje doba dana)?
Ili je (za članove) uvijek moguće letjeti?

Pozdrav svima!
Darko

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #44
Kako je Letjelište dio zrakoplovne baze Lučko i ograđeno je, članov s iskaznicom odlaze na vojnu portu, daju iskaznicu i dežurni(24h) daje ključ od vrata ograde ispred samog kluba.Vremenske limitacije nema, no ima operativni postupak kad je aktivan Toranj Lučko. (Ponedjeljak-Petak od 8-16h), tj nazove se toranj i obavjesti o modelarskoj aktivnosti, te ako se odlazi u uredovno vrijeme ponovo javi da se završio rad s modelima.U ostalom vremenskom periodu ne treba javljati aktivnost na moderlarskoj pisti, no treba se pridrzavati letacke zone( nema letenja nad Pistom 10R-28L) koja je okvirno 350 m udaljena od modelarske( isprobao sam s modelom od 2m raspona i aposlutno je to predaleko za zdravi vizualni kontakt, tako da je skolski krug 100m od same piste optimalan za letenje).
Također idući tjedan uvodimo par sigurnosnih nota oko samog startanja modela koje će u slučaju više modelara na letjelištu biti na ulazu na Taxiway i to će bti posljednja točka gašenja motora bilo elektro ili motorni.Šta se tiče grupnog letenja moguće je uz predhodni dogovor modelara koji će ga vršiti, te akro zone s više modela su također moguće no bez predhodnog "brifinga" i na svoju ruku nema takvih opcija.
Imam samo jedno da kažem, a to su dvije stvari: Red, Rad i Disciplina i naravo Zabava ;D