Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89303 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #195
Nemam straha od komentara ,ali želim da Flyfreak opstane,a da ja ne napravim ništa što bi nekog  naljutilo ili oslabilo ovaj forum i virtualno druženje(Pa zamisli život bez IGORA). ;D Note: Dragi Karlo...u svezi iznošenja istine  ženama.... :D :D :D ...Daj ne igraj se sa životom  :D ;D ;) :( 8) Veliki pozdrav iz Splita ,koji se polako ali sigurno, pretvara u divlji zapad i veliko selo.... :(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #196
je, Karlo,stari prdonjo,stavis svoju kosilicu, i to, ni vise, ni manje cetiri puta,a moga mustanga jednu snimku s unfalom,prikelji ono kaj vredi za vidjeti,nemoj da se ja uhvatim snimanja,i tvojih uspjesnih slijetanja 8)

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #197
Mirtek, pa sve tvoje snimke sam stavio na net, sve koje si ti snimio... i sve snimke tvog Mustangica koje posjedujem sam isto tako stavio tu.. ovu vrijednu snimku nisam ja ni snimio, jer nisi ni zvao na maiden, za tu snimku se zahvali vrijednom kolegi snimatelju Davorinu..
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #198

Mirtek, pa sve tvoje snimke sam stavio na net, sve koje si ti snimio... i sve snimke tvog Mustangica koje posjedujem sam isto tako stavio tu.. ovu vrijednu snimku nisam ja ni snimio, jer nisi ni zvao na maiden, za tu snimku se zahvali vrijednom kolegi snimatelju Davorinu..
Phoenix Model Mustang P-51; Black Horse Model Ryan STA 120, Top Flite Cessna 182 Skyline, Hitec Aurora 9X

 

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #199
Robocopiću, doktore psihologinje, daj mi objasni iz čega si izvukao tako stručan, a potpuno pogrešan zaključak?  :D
Napiši, da ne ponavljam grešku i ne uzbuđujem te opet....
Zeku koju ne razumiješ ne bi trebao ni komentirati...


samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #200
Robocopiću, doktore psihologinje, daj mi objasni iz čega si izvukao tako stručan, a potpuno pogrešan zaključak?  :D
Napiši, da ne ponavljam grešku i ne uzbuđujem te opet....
Zeku koju ne razumiješ ne bi trebao ni komentirati...
Bilo bi šteta kvariti topic...
Phoenix Model Mustang P-51; Black Horse Model Ryan STA 120, Top Flite Cessna 182 Skyline, Hitec Aurora 9X

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #201
je, Karlo,stari prdonjo,stavis svoju kosilicu, i to, ni vise, ni manje cetiri puta,a moga mustanga jednu snimku s unfalom,prikelji ono kaj vredi za vidjeti,nemoj da se ja uhvatim snimanja,i tvojih uspjesnih slijetanja 8)
Je, Mirtek, u pravu si, bilo je jos lijepih video uradaka koji su mi promakli, pa ispravljam i duboko se ispričavam... zvuk aviona u preletu je mrak..
http://www.youtube.com/watch?v=QkCGOqf1p_g

https://www.youtube.com/watch?v=SvORJNTTHV0
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #202
e stvarno bi bila šteta ne pokazati ove snimke Mustanga  8)
Vortex 3, Explorer, Buffalo, FW 190, Goose, Vision, M80, Chemeleon

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #203
Elektro mustang s zvukom inline četverotkata :) :) :) pa ti štelaj benzinca 8) Odličan je Mustang, jedini elektro koji čupa nemilo u mojem iskustvu

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #204
fala ti fala Karlo,di si nasel to ime ???  ma nema veze,fala ti jos jednom na videu 8)

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #205
e stvarno bi bila šteta ne pokazati ove snimke Mustanga  8)
da, zbilja bi bilo šteta, a kaj kad ih nisam vidio prije... moram paziti kaj objavljujem jer ak neš krivo napravim/velim, mam me zvređaju i optuže da sam drogeraš  :D ;D


fala ti fala Karlo,di si nasel to ime ???  ma nema veze,fala ti jos jednom na videu 8)


ma nema na čemu, ak ti to ne zaslužuješ, ne znam tko zaslužuje... ti si moj idol...  :D 8)


P.S. Karlo mi je srednje ime, to mi mama dala...
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #206
sory,nisam znal,znam te kao Boki stpr.. ;D

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #207
Evo, da me Mirt opet ne špota, skrušeno stavljam video i slike današnjeg neuspjeha...  :D
Bobcat u drugom letu nije imao sreće ( nije mu prvi put  :D ), sletio je s betona na travu, negdje u tom trenutku je spala guma s prednjeg kotača, u travi je izgubio brzinu i, naravno, trebalo je odustati od polijetanja. Ali onaj glasić u glavi, koji nas nagovara na gluposti, se tada javio i rekao "Ajde, nemoj odustajati, nisi mala curica, možeš ti to, a svijet pamti samo pobjednike".  Naravno, nije bio u pravu, nisam mogao...  ;D  Bobcat je zastolirao, prebacio se preko krila i zaronio u zemlju..  Al popravit ćemo mi njega, opet će on u zrak ( blaženi stiropor  :D )
http://www.youtube.com/watch?v=aD7nLGz4HcM
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #208
Lučkog se, nakon 15 godina čučanja na tavanu, dočepao i ovaj djedica od aviona. Na njemu je nitro motor, vjerovatno ASP 12cc, koji je upalio kao da je zadnji put radio prekjučer, a ne pred 15 godina. Radio je savršeno, rekao bih bolje od nekih novijih nitro motora. Nije još letio, tek je ispuhana prašina s njega i malo propuhan, pa jedva čekamo njegov maiden. Vrlo atraktivan djedica, nemalih dimenzija...  ;)
http://www.youtube.com/watch?v=jAZIi4y8hWo
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #209
Sbach je dobio drugi elektromotor, Joker 6350 370kv i malo živnuo, S istom elisom, 19x12, snaga po watmetru je skočila sa 1120W na 1520W, što se osjetilo u letu. Clearance elise do zemlje, dok avion podigne rep pri polijetanju je povećan sa 1.5cm na 7cm, što mu je dovoljno za normalno letenje. Avion je izuzetno poslušan i miran, radi točno ono što se traži od njega.  :)
http://www.youtube.com/watch?v=F-rS-9xdnDc
samo zemlja je granica....