Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511690 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

predstavite se

jedan kolega je rekao da fali ova tema,pa evo ovdje se mozete predstaviti.
dobro dosli.

Odg: predstavite se

Reply #1
kolega je dobro rekao i bilo bi ljepo kada bi se moglo vidjet barem odakle je tko,
cemu toliko tajanstvenosti,
clan sam kod Slavonskog Broda i tamo mi se taj njihov nacin jako svidjeo

Odg: predstavite se

Reply #2
jedan kolega je rekao da fali ova tema,pa evo ovdje se mozete predstaviti.
dobro dosli.

ja mislio da si ti neki admin pa otvorio novu rubriku

he he he he baš si šaljiv
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: predstavite se

Reply #3
ja sam hrvoje saraga,rodjen sam i zivim u zagrebu,u kvartu dubrava.
lijep sam ,visok,zgodan i pametan.
zbog svojeg osjecaja za slabije i ugrozene razni demagozi i samoprozvani mesije me nemilosrdno progone i izbacuju sa raznih mjesta gdje okupljaju svoje sljedbenike koji moraju samo njima podilazit.
volim sve sto vole mladi.dobronamjeran sam i susretljiv.
inace se bavim i modelarstvom.
lijep pozdrav svim kolegama.
volio bi kolega devastator napise nesto o sebi.
htio bi pohvaliti kolegu wespena koji na ovom forumu njeguje demokraciju,te postivanje i drugacijih misljenja,sto smatram izrazito dobrim,za napredk kolektivne svijesti.
lijep pozdrav svim kolegama dobre volje. ;D

Odg: predstavite se

Reply #4
Predstavljate se kao za oglase ženidba udaja  :D
 
Ja sam Žaljko a nick na svim modelarskim forumima mi je Zac1970.
Friški sam modelar jer sam za razliku od ovih gore još mlad  ;D
 
Osim Modelarskog inficirao sam se naj novijim Robin Hood sindromom isto kao ovi kaj su se već predstavili.
 
Leti i pusti druge da lete.
 
Skoro zaboravil iz Turopolja sam kraj Velike Gorice.

Odg: predstavite se

Reply #5
Evo da i ja obavim formalnost....

Moje ime je Marijo, do nedavno sam živo u samom centru Zagreba a sada sam u Remetincu
Povremeneno me puste na letenje na kanal ili na vikendicu na Kupi.

Spadam u klasu početnik jubito pilot.
Do sada imam cca 50 video uratka stavljenih na juboto i cca 20 zdrobljenih modela.
Maksimalno što znam dobro voziti je easy star   :)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: predstavite se

Reply #6
ja sam,barem mislim da jesam modelar-pocetnik
ne vozim Easy stara kao Marijo jer nisam jos tako daleko kao on,
ali vrijeme nosi svoje i nadam se uskoro uz pomoc Zac-a Diogena,Marija i nezamjenjivoga Sarage krenuti u nove radne pobjede,

inace zovem se Ivan Zeravica zivim u SAD drzava Iowa pa glavni grad Des Moines,

Odg: predstavite se

Reply #7
Ja sam Davor Iljukić iz Makarske jubito pilot ne snimam ništa a, za razliku od Marija vozim Zagija.
Jubito je zakon 8)
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: predstavite se

Reply #8
ja sam Luka Krušec iz Koprivnice jubito pilot i jubito zmajar

Odg: predstavite se

Reply #9
Ja sam Debeli i Glaaaavati , došao sam tu među sebi slične i želja mi je postati You Bito --pilot, valjda jer moje aje to letilice imaju tendenciju raspadanja u zraku i  nevjerojtnu želju pravljenja rupa u zemlji!!!!!!
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: predstavite se

Reply #10
 pravljenja rupa u zemlji!!!!!!
[/quote]
super kada budem kopao BUNAR  zovnut cu te !!!
pozdrav

Odg: predstavite se

Reply #11
Ja sam Romano i iz Zagreba sam tu pod Sljemenom živim, pokušavam na sve načine letjeti modele bez da se koristim simulatorom i to me za sada puno košta, nadam se da ču i ja jednog dana postati yubitu pilot.

Odg: predstavite se

Reply #12
Ja sam Romano i iz Zagreba sam tu pod Sljemenom živim, pokušavam na sve načine letjeti modele bez da se koristim simulatorom i to me za sada puno košta, nadam se da ču i ja jednog dana postati yubitu pilot.

do skora nije postojao simulator,
pocni sa jedrilicom eventualno sa pomocnim motorom,sto znaci sa motorom gore i jedriti i sa dvije komande, ljevo desno i visina
tako su vecina poceli i ne kosta mnogo,

Odg: predstavite se

Reply #13
jas Matko Malovec, nacelno odraso isto blizu Mirogoja , trenutno blizu konacne adrese ispod kamenih svatova. manje vise uvijek su me zvali sumski tako da nije cudo da zavrsih kao stolar... a to lagano dovede do balse i hrpu modela koji u novije vrijeme ipak pokazuju prave letne performance. . . u pocetku ( prije cca 2godine ) stvari su letjele ali neiskustvo brzo bi model pretvorilo u hrpu neiskoristivog materijala i pokoju psovku.istina od kad sam na 2.4Ghz nema stucanja modela... pozdrav svim modelarima. samo pozitiva gura naprijed, i propeler...

 

Odg: predstavite se

Reply #14
bond, james bond 8)
struja zakon, nitro USTAV