Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 207599 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #15
OK. Hvala na pojašnjenju. Kraj siječnja i nije tako daleko. :)

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #16
Ovaj forum je zamišljen tako da modelari pomazu jedan drugome a ne da neko zarađuje na uštrb drugog člana na forumu. Ima nas dosta na ovom forumu koji smo tu od samog početka i nije nam potreban neki novajlija koji ce nas zavrnuti za 30 dolara kada mozemo i sami da naručimo direktno od Rusa.
Cijena je tajna i šalje se na pm jer je ona navodno 150 dolara dok je stvarna cijena od Rusa 120 i dovoljno je samo da odete na youtube i uzmete njegov mejl i kontaktirate ga kao sto sam i ja uradio.

Mislio sam da ovo ne napisem i da pustim da to prođe ali nisam mogao jer stvarno nije fer prema drugima !




Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #17
Darko, mogu priložiti svoj Skype razgovor sa njime da bi pokazao da je meni rekao te podatke koje sam iznio na forumu i da je cijena bila 150 dolara. Ako stvarno misliš da mi je u cilju zaraditi na ovom forumu 30 dolara, varaš se. Niti imam potrebe za tih 200-tinjak kuna, niti išta drugo, imam puno pametnijeg posla od toga. Isto tako, Tomislav može potvrditi da sam mu u početku napisao u inboxu da ne želim zarađivati na tome i da sam došao preko nekih ljudi do njegovog privatnog kontakta te saznao neke informacije. Na kraju krajeva, niti bi ljudima ikad uzimao direktno novce pa uplacivao nekom trecem, vec bi dogovorio deal za njih i pustio da sami izvrse uplatu.

Pa eto, ovo je hvala što sam dofurao informacije na forum..

Ugodan ti dan zelim i nadam se da ces postati vlasnik navedene plocice za $120, jerbo cu ja ocito za $150..

Ovaj forum je zamišljen tako da modelari pomazu jedan drugome a ne da neko zarađuje na uštrb drugog člana na forumu. Ima nas dosta na ovom forumu koji smo tu od samog početka i nije nam potreban neki novajlija koji ce nas zavrnuti za 30 dolara kada mozemo i sami da naručimo direktno od Rusa.
Cijena je tajna i šalje se na pm jer je ona navodno 150 dolara dok je stvarna cijena od Rusa 120 i dovoljno je samo da odete na youtube i uzmete njegov mejl i kontaktirate ga kao sto sam i ja uradio.

Mislio sam da ovo ne napisem i da pustim da to prođe ali nisam mogao jer stvarno nije fer prema drugima !
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #18
E pa sada ču i ja kontaktirati direktno da vidim kolika je cijena pa ču javiti ovdje.
U biti komunicirao sam več sa njime u par navrata oko same elektronike i kako radi a za cijenu nisam pitao.
evo par foruma na kojima se može direkto stupiti u kontakt sa alexmosom.
http://forum.rcdesign.ru/blogs/97312/blog15240.html
 
Brushless gimbal in work
 
http://forums.openpilot.org/topic/13471-actuators-for-a-camera-gimbal/page__st__20
 
Ima ih još par na njemačkom forumu ali tamo se tema nije toliko razvila kao ovdje.
 
 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #19
pa meni isto nije bilo jasno čemu tajnovitost oko cijene koju sam dobio na PM od člana koji se ponudio da ih može nabaviti na flyfreaku,
kada cijeli ovaj razgovor također netko može naći preko googla???
i to prije po riječima i filmićima koji VEĆ jesu tu, nego po pojmu 150$ kojeg je pun web za razne igračke i slično?

možda onda je drugačija, nisam se čuo s alexom kao neki drugi, pa ne mogu suditi.

ali je čudno.  ???


osim toga, alex vrlo dobro zna tko sve priča o njemu i preko youtubea sustava praćenja,  8)
pošto je stavio 2 filmića i sada samo prati di ih ekipa linka...
dole sam attachao primjer:

i onda preko googla napiše ime tog sajta i naslov filmića, i dobije direktan link na tu temu i postove, sve u par sekundi....
ako ga zanima jasno,
ali sumnjam,
pa nije tajna što radi kada svi njegovi filmići u opisu sadrže link na temu di se o tome raspravlja,
a ni tu nije ništa izrečeno tajnovito da se ne bi smjelo znati.  osim 'cijene'  :-X

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #20
Darko, mogu priložiti svoj Skype razgovor sa njime da bi pokazao da je meni rekao te podatke koje sam iznio na forumu i da je cijena bila 150 dolara. Ako stvarno misliš da mi je u cilju zaraditi na ovom forumu 30 dolara, varaš se. Niti imam potrebe za tih 200-tinjak kuna, niti išta drugo, imam puno pametnijeg posla od toga. Isto tako, Tomislav može potvrditi da sam mu u početku napisao u inboxu da ne želim zarađivati na tome i da sam došao preko nekih ljudi do njegovog privatnog kontakta te saznao neke informacije. Na kraju krajeva, niti bi ljudima ikad uzimao direktno novce pa uplacivao nekom trecem, vec bi dogovorio deal za njih i pustio da sami izvrse uplatu.

Pa eto, ovo je hvala što sam dofurao informacije na forum..

Ugodan ti dan zelim i nadam se da ces postati vlasnik navedene plocice za $120, jerbo cu ja ocito za $150..

Ovaj forum je zamišljen tako da modelari pomazu jedan drugome a ne da neko zarađuje na uštrb drugog člana na forumu. Ima nas dosta na ovom forumu koji smo tu od samog početka i nije nam potreban neki novajlija koji ce nas zavrnuti za 30 dolara kada mozemo i sami da naručimo direktno od Rusa.
Cijena je tajna i šalje se na pm jer je ona navodno 150 dolara dok je stvarna cijena od Rusa 120 i dovoljno je samo da odete na youtube i uzmete njegov mejl i kontaktirate ga kao sto sam i ja uradio.

Mislio sam da ovo ne napisem i da pustim da to prođe ali nisam mogao jer stvarno nije fer prema drugima !

Ta tvoja priča ne pije vode, ti si preko svojih "kontakata" dobio informacije o Rusu i dobio si popust na više pločica za 150 dolara po kom a ja pitao za jednu bez kontakata direktno i dobio je za cijenu od 120 dolara.
To što si ti rekao Tomislavu da te ne interesuje zarada, znaš koliko to znači i koliko ti to podiže kredibilitet ?
Svi smo mi nekada imali 20 godina.


Re: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #21
Naslov teme treba.prepraviti u zenmuse po 120 -150$

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #23
Garantiram da složen neće biti ispod 500$  :P
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #24
Toliko košta u nabavi...ne računaš trud koji će bit uložen u to i naravno marža oli ti ga nekakva zarada za daljnju prodaju...ako uopće dođe do toga.. 8)
Pančohar F8X - Pančohar X8 MINI - Pančo Phantom 3 Pro



Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #27
Nazalost,pošto pošto sam zavrsio fakultet u Poljskoj i naravno pričam poljski , ne spominje se kontroler od 20 dolara nego se kaze da ako bi kontroler bio oko 20 dolara onda se ne isplati da neko razvija i sam pravi kontroler

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #28
Darko, kužim što si ga pitao. Prevedi što ti je odgovorio.  Gdzie jest oraz czy jest dostepny hex file do brushles control gimbal ?
 Widze ze na stonie od alexmos jest ten hex loader ale nie widze gdzie mozna znalesc ten hex file i czy on jest dostepny ?
 Dziekuje i pozdrowienia od Darko z Bosni !
 
Alex planuje to sprzedawać, więc nielogicznym by było, by udostępnił swój wsad.
 lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #29
Pa odgovor je onaj koji smo ja i Majki i očekivali a to je da on planira to prodavati tako da bi bilo nelogično da on to ponudi da to neko koristi