Skip to main content

Topic: DeX Black Widow Quad (Read 43190 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #30
u procesu sam izrade, punim batke za fotić :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #31
okok, čekam... :D
Nego, reci Dex, koji board za multiwii koristiš?

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #32
ma bolje ne pitaj, da ušparam grame išel sam slagat svoj board, gore sam stisnul ovo sve kaj se vidi (arduino, LLC, i ITG3200) + akcelerometar BMA180 ispod arduina nagužvan.....

sve je dimenzija 4x4cm, manje od toga nejde, a i mislim da lakše od toga nejde.....

kad razmislim kolko vremena sam potrošil na tu pločicu, nekak me prođe želja za reprizom.....
pločica je dvostruke štampe, a nema one umetke, bakrene kružiće koji povezuju bakar gore i dole....
pa je polemiti dvostrano bilo koma, u biti od ispod je išlo lako, ali od gora.....  >:(
jedini problem je da je sve tak nagužvano i zalemljeno skupa da nema šanse da skinem nekaj dole bez da zaserem pločicu ili neku komponentu, dok radi, radi  ;)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #33
DeX Carbon Widow

evo karbonca napravljenog od 200g twilla....

meni je twill lepši od običnog 1 na 1 karbona, nekome je 1 na 1 lepši.....
idem sad isprobati 160g karbon 1 na 1, mislim da bi mogel skinuti taman 10g do okrugle brojke od 100g mase.....



Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #34
P E R V E R Z I J A !!!   ???
 
svaka čast    :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #35
tnx, na suncu zgleda baš sexi  ;)


Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #36
bravo dex, bit će to pravi zvrk... 8)
 
lp
 
Toni

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #37
trebal bi biti s obzirom kak je lagani  :)

na žalost nemam u planu zadržati ni jedan od tih karbonskih.... jer mislim da nisu za mene

pazil bi kod letenja da ih ne oštetim previše, pa bi ih pastal ko cipele posle leta, tak da meni treba nekaj "za rad" a ne za šminku  ;)

u biti trebam ih samo zbog slika
 

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #38
Ovo izgleda jebeno! Podsjeća me na neke fotke iz nasinih laboratorija....sve karbon, sve se nešto sjaji...
U svakom slučaju ja bih to VOLIO imati!
 ;D ;D ;D

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #39
tnx, baš sam malo prije završil novog karbonca sa 160g karbonom 1 na 1

mislim čak da bude lepše izgledal jer se karbon lepše prilagođava krivinama kod izrade jer je finiji....

lakši bude sigurno, nebi htel coprati, ali mislim da sam skinul još 15-20g, a ko zna možda i više, s tim da čvrtoću ne gubi....
jer na potrebnim mjestima je i 6 slojeva karbona

opet moram čekati minimalno 7 sati da peć obavi svoje  :(

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #40
nije izgubljena masa kak sam optimistično prognoziral
sa poklopcem, model ima 101,5g, taman tolko da me jbe da nije 100  ;)

čvrstoća je izvrsna, nema razlike između staklenog i karbonskog u čvrstoći, a masa je manja za 55g

oba dva uzorka karbona i twill i 1 na 1 ispadaju dobro, vidi se razlika u teksturi, ali ne vidim neku preveliku razliku u ljepoti, čak se niti nemrem odlučiti koji mi je lepši....



Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #41
super je,
ma nemoj se bedirati radi tog 1gr,

kada izbušiš 16 manjih rupa za šarafe od motora i 4 veće(5mm) za one osovine što strše dole iz njih...
eto te na 100 gr ravno, a možda i 99,9 :)

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #42
ovo fakat mrak izgleda!!!

svaka čast!

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #43
dečki me u klubu jbu da tak pazim na masu da bi mogel rupe po osovinama motora bušiti radi olakšanja  ;)

žalosno je da nisu daleko od istine  ;D

Odg: DeX Black Widow Quad

Reply #44
pa, ako bih već mogao birati....onda bih izabrao ovaj 1na1 karbon. Jebeno izgleda. Dex, jel držiš instrukcije iz rada sa kompozitima?  ;D ;D ;D