Skip to main content

Topic: Zagi alteration (Read 20176 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagi alteration

Reply #60
 :'(

nisam ga napravio jer sam zbog nagle promene financijske situacije morao sve prodat sto sam skupio :(
mislim da bi ti mogao reci koji bi mogao biti bolji

Odg: Zagi alteration

Reply #61
moze pitanje evo bas imam u planu da kupim mini helicopter 2 kanalni sa žiroskopom dali su ti dvokanalni loši ,imaju li neke mane, kako je upravljati s njima''????? Hvalaa   :-\ :P :P :P :P :P :P :P 8) :o

Odg: Zagi alteration

Reply #62
moze pitanje evo bas imam u planu da kupim mini helicopter 2 kanalni sa žiroskopom dali su ti dvokanalni loši ,imaju li neke mane, kako je upravljati s njima'' ??? ?? Hvalaa   :-\ :P :P :P :P :P :P :P 8) :o

Krivo mjesto za to pitanje jer ovdije ne pišemo o heličima i stanicama ( pogledaj naslov ).
Stanica je igračka.

Odg: Zagi alteration

Reply #63
:'(

nisam ga napravio jer sam zbog nagle promene financijske situacije morao sve prodat sto sam skupio :(
mislim da bi ti mogao reci koji bi mogao biti bolji

Ovak iz glave je samo nagađanje ali u svakom slučaju početi sa nekim refleksnim profilom ( Tsagi ) pa vidjeti kako se ponaša u zraku. Tek nakon leta možemo pričati o eventualnim doradama ili drugom profilu.


Odg: Zagi alteration

Reply #64
moze pitanje evo bas imam u planu da kupim mini helicopter 2 kanalni sa žiroskopom dali su ti dvokanalni loši ,imaju li neke mane, kako je upravljati s njima'' ??? ?? Hvalaa   :-\ :P :P :P :P :P :P :P 8) :o

Krivo mjesto za to pitanje jer ovdije ne pišemo o heličima i stanicama ( pogledaj naslov ).
Stanica je igračka.
dajte nek ga netko banuje,samo trola svud oko postavlja to isto pitanje
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa