Skip to main content

Topic: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas! (Read 21962 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #105
Cekaj, stani, mozda bi i Marko htio nekaj nategnut :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #106
Kako mislis ti i tvoj frend javno progovarate, kada mu ni ime ne znamo?

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #107
 :D
Momak ajde da se mi nademo pa to rijesimo!

Zagi nije mogao od sumice sam preci nasip, pa do ceste! Ne seri, ocito ste ti i tvoj frendic radili ne u sumici, kad ono pada zagi! Onda ste lijepo pokupili zagija, navukli hlacice i gas s autom!

Taj bahatluk malo smiri! Nitko te nije krivio, ali si se sad totalno ispleo s pricom!

Ponavljam ne seri, a ako ti nije jasno nazovi da se nademo da zguzim i tebe i tvog frenda!

095 8385752
ubit ču se, :-)))))

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #108
a onaj lik s benzinom njega ste zaboravili hahahaha

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk


Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #109
Momak ajde da se mi nademo pa to rijesimo!

Zagi nije mogao od sumice sam preci nasip, pa do ceste! Ne seri, ocito ste ti i tvoj frendic radili ne u sumici, kad ono pada zagi! Onda ste lijepo pokupili zagija, navukli hlacice i gas s autom!

Taj bahatluk malo smiri! Nitko te nije krivio, ali si se sad totalno ispleo s pricom!

Ponavljam ne seri, a ako ti nije jasno nazovi da se nademo da zguzim i tebe i tvog frenda!

095 8385752

Coljo legendo hahaha :D

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #110
a onaj lik s benzinom njega ste zaboravili hahahaha

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk



Ovakav SF scenarij nisam več dugo pogledo, pijani Čeh se stumba na autoputu, odleti mu radkapa sa kotača i ravnu u šumarak na preljevnici, tam pogodi u afričku šljivu a sa šljive padne Zagi ravno crvenkapici u košaricu, ova pak sirota u zamjenu za bakicu da vuku Zagija, vuk se još malko letucka dok mu se ne isprazni batkica da sve to skupa nekom liku koji u bateriju umjesto struje nasipa benzin.  :D :D
Ko da točan odgovor zakaj ova priča ne pije vodu dobi neku simboličnu nagradu od mene.
Vreme sad pa do sutra navečer cca do 20,00 h.
PM: ja sam vlasnik te nagrade tak da se nemorate bojat ponudit odgovore.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #111
OK sad ste se napisali, ispucali i što ja znam što i bilo bi dosta.
 
Mario i Marko će se vjerojatno čuti telefonom i raspraviti priču o setupu koji je odletio.
 
Tema je zaključana.
 
 

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #112
a onaj lik s benzinom njega ste zaboravili hahahaha

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk



Ovakav SF scenarij nisam več dugo pogledo, pijani Čeh se stumba na autoputu, odleti mu radkapa sa kotača i ravnu u šumarak na preljevnici, tam pogodi u afričku šljivu a sa šljive padne Zagi ravno crvenkapici u košaricu, ova pak sirota u zamjenu za bakicu da vuku Zagija, vuk se još malko letucka dok mu se ne isprazni batkica da sve to skupa nekom liku koji u bateriju umjesto struje nasipa benzin.  :D :D
Ko da točan odgovor zakaj ova priča ne pije vodu dobi neku simboličnu nagradu od mene.
Vreme sad pa do sutra navečer cca do 20,00 h.
PM: ja sam vlasnik te nagrade tak da se nemorate bojat ponudit odgovore.

Ova je najbolja do sad  :D :D :D .
 
THE END