Skip to main content

Topic: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas! (Read 22120 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #30
Misterij riješen,Zagi je pronađen ali ne od strane ovog mog porijatelja ,nego je moj prijatelj od nekog  nepoznatog  tipa kupio potrgani Zagi,ovaj moj kompić kaže da je taj tip našao Zagia potrganog sa napuhanom baterijom negdje ,neznam gdje.Evo moj prijatelj kaže da je on kupovo sa neta bateriju i punjač za taj setup a ne kako sam ja napisao cijeli setup,moja greška sorry.I na kraju krajeva on tog tipa niti nezna kako se zove i tako da vam ozbiljno nemogu reć a i neznam kako se tip zove i gdje ga je pronašaoa.A ovo isto što sam napisao za nosač da ga je brusiuo je istina jer je nešto prilagođavo,znači nije ga napravio.


Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #32
Uh! Sad mi je lakse :D :D :D :D


Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #34
I da već sam napisao da kad  je moj prijatelj kupio taj potrgani Zagi baterija je bila napuhana i neispravna .što upučuje na to da je Zagi vjerojatno dugo stajao na nekom mjestu,vlaga ili tko zna što.Eto toliko sam uspio saznat u razgovoru preko telefona sa mojim kompićem.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #35
S tim propom ni ne moze biti slank baterija!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #36
Batrija je vec bila prazna, tako da i nije cudno da je zviznula, a zagi nije mogao biti potrgan! Da je dugo stajalo motor bi bio scvikan do jaja po tom vremenu!

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #37
Ma to vam je neko odma digo cim je palo,da je stajao 1 noc u 1.-2. mjesecu kad je vlaga,motor se nebi bas ovako sjaio zar ne.
Nemogu nista reci jer neznam cijelu situaciju,ali mi je logicno da je stajao par sati max prije nego ga je netko pokupio...  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #38
S tim propom ni ne moze biti slank baterija!
Kužim jer ova baterija koju sam ja sliko i stavio na forum  je potpuno nova kao punjač,a o za ovu koju je on kupio od tog nekog tipa je bila napuhana i neispravna znači nije radila.I kaj sada napravit,javit Marku ili da si ostavim kupljeni setup,ipak sam dao novce za to a nije malo,jer nemam novaca na bacanje?  ???

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #39
Ma to vam je neko odma digo cim je palo,da je stajao 1 noc u 1.-2. mjesecu kad je vlaga,motor se nebi bas ovako sjaio zar ne.
Nemogu nista reci jer neznam cijelu situaciju,ali mi je logicno da je stajao par sati max prije nego ga je netko pokupio...  ;)
Moguće,motor je ispravan i fino se sjaji.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #40
S tim propom ni ne moze biti slank baterija!
Kužim jer ova baterija koju sam ja sliko i stavio na forum  je potpuno nova kao punjač,a o za ovu koju je on kupio od tog nekog tipa je bila napuhana i neispravna znači nije radila.I kaj sada napravit,javit Marku ili da si ostavim kupljeni setup,ipak sam dao novce za to a nije malo,jer nemam novaca na bacanje?  ???
Posteno je javit Marku,vjerojatno ce razumjeti situaciju u kojoj se nalazis i tko zna,mozda dobijes setup i ostanes ciste savjesti  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #41
S tim propom ni ne moze biti slank baterija!
Kužim jer ova baterija koju sam ja sliko i stavio na forum  je potpuno nova kao punjač,a o za ovu koju je on kupio od tog nekog tipa je bila napuhana i neispravna znači nije radila.I kaj sada napravit,javit Marku ili da si ostavim kupljeni setup,ipak sam dao novce za to a nije malo,jer nemam novaca na bacanje?  ???
Posteno je javit Marku,vjerojatno ce razumjeti situaciju u kojoj se nalazis i tko zna,mozda dobijes setup i ostanes ciste savjesti  ;)
Ako netko zna njegov nick na forumu ili broj mobitela ili fiksni ja ću mu se javit i objasnit,naravno onaj tko ga zna može mu javit neka se meni javi.Moj broj fiksnog je 01/ 6530 -513 Mario Turk ,mob 0997013366 Mario

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #42
Mene sam zanima tko je taj tvoj kompić, sve ostalo me boli briga :D

Ako si ti to od njega kupio tvoja savjest je čista. Marko je razuman momak dok ne popizdi :D

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #43
Mene sam zanima tko je taj tvoj kompić, sve ostalo me boli briga :D

Ako si ti to od njega kupio tvoja savjest je čista. Marko je razuman momak dok ne popizdi :D
Daj ako imaš broj moba ili nekaj da  ga nazovem i kažem  u čemu je stvar.Ili mi privatnu poruku pošalji ,bilo kaj.Hvala.Dobro da ste skužili,ja pojma nisam imo da je to neki izgubljeni setup.Ali jbg. znao je moj kompić da je  ovaj drugi našao taj Zagi,jbg kaj ćeš ,trebo mi je reć ali ništa on,ne trza.

Odg: Pazite gdje sljecete i tko vas spijunira - i to se događa kod nas!

Reply #44
Nije u HR sljedeći cijeli tjedan...