Skip to main content

Topic: Ljepljenje zagia (Read 3822 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ljepljenje zagia

Vec pisao u drugim temama da sam malo (svega par puta) zdrobio zagia zaletavanjem u pod, jos se ucim, ali koji je dobar feeling kada letis nisko iznad visoke trave, pa se malo pravis vazan i onda ga zbog gluposti zakucas u pod, iskreno noge mi se tresu svaki puta kada ga vozim (za sada ga vise rusim nego vozim).

Nakon par padova omekanio mi je vrh zagia, popunio sam pumaxom sve rupe koje sam mogao popuniti, ali se vrh pa sve do rupe za bateriju dosta mice, vjerojatno od padova je omekanio, nisam primijetio to prije, vec tek sada nakon sto je par puta ronio po zemlji, kako taj vrh ocvrstiti/zamijeniti ili sto se vec moze napraviti s njim.


Odg: Ljepljenje zagia

Reply #2
Vec je bilo u prijasnjim topicima... potrazi malo... Uglavnom moras ubaciti komad sperploce na spoj krila... Ja sam koristio pertinax... Je malo tezi ali je cvrsci...


Odg: Ljepljenje zagia

Reply #4
Hvala diogen, procitao sam to prije valjda 2 mjeseca, ali sam zaboravio skroz na tu spuzvu, probam pa javim.


Odg: Ljepljenje zagia

Reply #6
Ovaj pumax je predobra stvar, kako drzi, nista osim vrha na zagiu nije vise klimavo, sve drzi, osim vrha, nisam ga jos uvijek slozio, malo je klimav, slijedeci tjedan mi dolazi nekakva memory spuzva, pa cu sloziti vrh od nje, a do tada letati i slijetati s postojecim nosom :)