Skip to main content

Topic: Zvjerka (Read 20416 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zvjerka

Reply #30
Kaj je s elevatorom Sale?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Zvjerka

Reply #31
Čestitke na maidenu.. Lijepo ide!  :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35


Odg: Zvjerka

Reply #33
Ma nema veze ionako nisam mogao malo te zahebavam ;)
Dodji danas oko pol 5 na travic vidit kak se leti :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Zvjerka

Reply #34
Kaj je s elevatorom Sale?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Trup se trese na jako niskim okretajima pa mi se ucinilo kao da servo vibrira. Treba mi jos par letova pa da sve to utrimam kak se spada.

LP,
       Sasa

Odg: Zvjerka

Reply #35
Ma nema veze ionako nisam mogao malo te zahebavam ;)
Dodji danas oko pol 5 na travic vidit kak se leti :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pokusat cu ali ako ne stignem zelim ti uspjesan maiden :)

LP,
        Sasa


Odg: Zvjerka

Reply #37
Da malo osvjezim temu evo par fotki sa letenja od proslog vikenda:

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

[attachimg=6]

Odg: Zvjerka

Reply #38
Krasan je da bar nije tako velik (ironije li) pa da ga češće viđamo

Odg: Zvjerka

Reply #39
@SP , pa nije ovo malo osvježenje.....ovo je ogromno osvježenje...čestitam ....dobra zabava , ako bude koji video ...hvala unaprijed. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Zvjerka

Reply #40
SP sve cestitke za ovu zvjer. Mozeli jedno pitanje? Kako ti podnose rezervari toplotu od auspuha. Jeli se grije crijevo od goriva? Malo sam nesiguran u mom modelu u vezi toga. Benzinsko crijevo mi je udaljeno od canistera neki 4cm i neznam hoceli doci do topljenja od vrucine.

Odg: Zvjerka

Reply #41
Kako je Shimpa dobro primjetio, njegova velicina je zapravo bila glavni problem sto nisam dugo letio. Morao sam i auto promjeniti da ga mogu prevoziti:)

Pored navedenog bilo je tu i nekih potrebnih i manje potrebnih zahvata na modelu.  Ugradio sam pilota sa instrument plocom, dodao filter za zrak, promjenio nosac pumpe za dim, modificirao  nosace oba canistera, napravio novi spinner,  ubacio trokraku elisu itd..

@Remote: Hvala za cestike, a bit ce valjda i neki video. Moram samo uhvatiti dragovoljce :)

@Katana: Takodjer, hvala za cestitke. Izmedju  rezervoara za smoke/gorivo i canistera postoji firewall/tunel od ostakljene balze  sa dosta zracnosti. Dodatno, otvoreno je i dno modela u prostoru canistera sto dodatno pomaze preusmjeravnju topline van modela. Niti jedno crijevo za gorivo  ili smoke se ne nalazi u prostoru canistera pa nema bojazni od ostecenja uzrokovanog pregrijavanjem.

Evo i jedne fotke sa donje strane:

[attachimg=1]

Odg: Zvjerka

Reply #42
wow e to je zvjerka  ;)
svaka cast na odabiru modela ... tek sada sam vidio ovu temu  :'(


ps. to mi je san imati taj model po tom modelu i imam nick tu na forumu  ;)

Odg: Zvjerka

Reply #43
Drago mi je viditi da neki proizvodzaci misle na vise stvari dok stvaraju novi model. Odlicno odvojeni canisteri od unutrasnjosti trupa i stvarno nema da brines o zagrijavanju, svaka cast. Kod mene je malo drugacija stvar, kanister ide direkt u trup i skoro dodze izmedzu rezervara goriva i smoke rezervara. Ja sam na pocetku obmotao kanister  izolacijom i bilo je uredu. Ali posto hocu da model olaksam barem kilo skinuo sam i promjenio dosta stvari pa i tu izolaciju i sad se ufatio za glavu neznam kako to namjestit. Ali opet mozda je i dovoljno odmaknuto, jebiga sta bude. Uglavnom sretno sa tom mrcinom od modela.

Odg: Zvjerka

Reply #44
Jutro SP , sve po zanatu...to je postala misaona imenica..kod jednog broja novih modelara... :-\ ..Načeo si jedno zanimljivo pitanje (veličina modela -novi auto-skladištenje)
Jedan veliki dio nas napustilo je ovakve veličanstvene modele,iz gore spomenutih razloga.Hvala na Tvom vremenu i happy landing. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes