Skip to main content

Topic: Pomoć Carbon Fighter 1/5 Benzinac (Read 6503 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoć Carbon Fighter 1/5 Benzinac

Pozdrav Ekipa


Imam benzinca Carbon Fighter 4WD . Autić radi dobro i dobro ide , ali imam problem da pri punome gasu samo skrene uljevo . Znači lagano mu dodajem gas i ide , i onda stisne gas do kraja , ubrza i skrene ljevo . Promijenio sam već dva velika steering serva i ista stvar . Promijenio sam i dvije RX stanice . Sada je trenutno na njemu FlySky Gt2B predajnik . Ali uvijek ista stvar . Može li motor stvarati neku ferkvenciju koja ga izblesira ili ???


Hvala

 

Odg: Pomoć Carbon Fighter 1/5 Benzinac

Reply #1
neznam jesi li otvarao diferencijale, ako nisi onda to svakako napravi i dobro očisti zatim podmaži, bilo bi dobro staviti ulje unutra a ako nema brtvu onda neku silikonsku mast, pogledaj si na amainhobby-u imaš veliki izbor i nije skupo, eventualno provjeri i lezajeve kotača jer ništa drugo nemože biti

Odg: Pomoć Carbon Fighter 1/5 Benzinac

Reply #2
daj stavi par slikica

Odg: Pomoć Carbon Fighter 1/5 Benzinac

Reply #3
Slike sutra ili prekosutra ... Dal se mogu slike staviti preko ovog tapralka ¿

Uopce nisam razmisljal o lagerima . Uvjek sam krivil elektroniku . A sad mi je logicno . Kad se zavrte brze jedan zasteka i odvuce ga ustranu .

Kad cu imat malo vremena budem provjerio .
Thanks


Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk



Odg: Pomoć Carbon Fighter 1/5 Benzinac

Reply #5
Imao sličan problem na elektro autu.

Na kraju se ispostavilo da je crko prijamnik.

Kupio drugu stanicu i sve je radilo ok.

Pozdrav!
FMS Cessna 182 Sky Trainer 1410 mm, Multiplex Extra 330 SC 1150mm, Zagi 1200 mm, Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero, Fly Sky FS-i6

Odg: Pomoć Carbon Fighter 1/5 Benzinac

Reply #6
Probano sa stanicama . Ista stvar se desava ...

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk


Odg: Pomoć Carbon Fighter 1/5 Benzinac

Reply #7
Meni se na manjem elektro auticu događalo slično da pri punom gasu skrene. Stvar je bila u ležaju prednjeg lijevog kola koji bi kad se ugrije blokira. Prominija lezaje i sve ok.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu