Skip to main content

Topic: VI. Modelarski Meeting MAK Zapad i Rode Prelog 02.-03.09.2017 (Read 19767 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: VI. Modelarski Meeting MAK Zapad i Rode Prelog 02.-03.09.2017

Reply #45
Bok dečki!
Ja,na žalost,od silnog posla i premalo vremena za samog sebe,lagano posustajem u modelarstvu i tome sličnom.
Volja je tu,love se nešto i ima,modeli novi nesloženi u kutijama,ali na kraju sve stoji u radioni i sve se svodi na "modeliranje i upravljanje" tableta na kauču kasnije navečer. :(
Klub stoji,savezi pare nedaju i jbg...
Dok se ne pojavi neki entuzijast,sa viškom vremena i viškom većih para,ništa od toga u Zg-u!
To je moje viđenje stvari,a do daljnega na livadu i u grmlje svaki u svom dijelu grada!

Vidimo se,lp!

P.S. Svaka čast dronaši!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: VI. Modelarski Meeting MAK Zapad i Rode Prelog 02.-03.09.2017

Reply #46
Dobro zboriš Krasny, samo ne u ZG nego u cijeloj RH :(
Pozdrav svima!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: VI. Modelarski Meeting MAK Zapad i Rode Prelog 02.-03.09.2017

Reply #47
Ne razumijem jal između "dronaša" i "modelara"...ljudi moji pa vi niste normalni :D
Mislite da ste kreativni ako ste slozili Bixlera iz kutije? Hhahaha...nemate pojma sto se desava u svijetu dronova i koliko su kreativni ljudi koji se time trenutno bave. Preko 50% "dronera" ima i avione i autice i razne druge RC pizdarije.


Osobno sam "otisao" iz modelarstva jer smo letili dvojica-trojica cesto i kako spada, da ne pricam da ne mozes nac nikoga za trenirati za kakvo natjecanje jer se svi samo kurce ko je slozio veci avion (a ne zna ga ni letiti).


Sa DRTC ekipom treniramo svaki dan za natjecanja, pobjeđujemo po Europi i sire i jebeno se zabavljamo. SVAKI DAN.


I svi smo mi modelari, koliko god elitisticki dio ovog foruma misli da nismo. Lakse je sjedit na kaucu i srat nego cijeli dan biti u pokretu...

Odg: VI. Modelarski Meeting MAK Zapad i Rode Prelog 02.-03.09.2017

Reply #48
''Sa DRTC ekipom treniramo svaki dan za natjecanja, pobjeđujemo po Europi i sire i jebeno se zabavljamo. SVAKI DAN.''  

Ovo što je Zed napisao ,u svom osebujnom stilu, je točno.Mnogi od nas bi trebali prihvatiti stil rada i  ''zabave'' ekipe DRTC   8)
Napomena: Njihovi video uraci su zaslužili pogled i komentar  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: VI. Modelarski Meeting MAK Zapad i Rode Prelog 02.-03.09.2017

Reply #49
dronovi (home made) iako izgledaju jednostavni, to nisu,
ima tu toliko toga za podesiti a i odabrati od komponenata da bi letilo kak treba, pogotvo ak se ganjaju race performanse...
vjerujem i više nego na većini avio modela što se lete,
ali to netko tko nije slagao možda ne vidi na prvu loptu
no jaz svakako nije dobro raditi između dronaša i modelara, što se više puta već protezalo na forumu...
pa malo nas imao i ovako na meetovima i slično, kamoli da se još dijelimo na ove i one  ???


ono s dronom bez šarafljenja(kupovni) sam samo poentirao na povodljivost i trendove na youtubeu, da se može bez imalo truda imati dosta 'klikova'
dok ako se i uloži puno truda i znanja u nešto što nije za mase, onda nema ni 'klikova'
što jasno stimulira hiperprodukciju možda i krivog sadržaja na duge staze(klikovi nose novce, sponzore itd...) pa se tako ulazi u začarani krug  :-\
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

 

Odg: VI. Modelarski Meeting MAK Zapad i Rode Prelog 02.-03.09.2017

Reply #50
Što čovjek o nečemu manje zna, to mu problem izgleda jednostavniji.