Skip to main content

Topic: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR (Read 39127 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #15
E Darkooo. Nisi ispravio kak treba ----braććććććććća Meić. Nemoj da budeš pohoblal pehare,pa da krivo napišeš. :o

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #16
Ja cu probati napraviti kratki sazetak onoga o cemu smo razgovarali i ono sto smo zakljucili, a volio bi se da se drugi ukljuce u eventualnu raspravu.

Na pocetku natjecanja treba napraviti brifing za natjecatelje, malo detaljniji ako je dosao netko novi, a ako nije onda samo rutinski.

Veci i detaljniji brifing odraditi sa sucima ili sucima.natjecateljima.
Vazno je odrediti granice letenja, dakle lijevu i desnu granicu i sredinu letackog prostora i to od mjesta gledanja pilota. Dakle pilot stoji tocno na odredenom mjestu kako bi granice svima bile iste, a suci sjede simetricno iza pilota.
Za sada je dogovoreno da ne postavljamo pilone nego ih odredimo sa dominantnim predmetima na horizontu, a po zelji organizator moze postaviti granice, ali da su jasno vidljive.
Znatno ce se kaznjavati odstupanje od tih granica, kao i odstupanja u daljini letenja a prelazak iza linije sudaca je 0 za cijeli let, Nikola pazi :)
Neprepoznatljiva figura ili figura koja ima viska ili manjka figura od zadanog je isto 0 za tu figuru.
U koliko se zamijeni smjer u srednjoj figuri, recimo ude se sa lijeva, i izade na lijevo, a trebalo je desno i u koliko se to ne popravi do kraja leta sve figure do kraja su 0.


Treba kaznjavati svako odstupanje u letu po bilo kojoj osi i to svakih 15 stupnjeva -1 bod.
Isto tako treba kaznjavati odstupanja u visini pocetka i zavrsetka figura, kao i tjeme figura, ali samo onih koje se ne moraju izvoditi sa dodatnom visinom.

Ovo je naravno samo prijedlog, i osnova za raspravu. Cilj je da na kraju napisemo neki pravilnik po kojme cemo suditi sljedecu godinu, a ovu mozemo malo experimentirati da vidimo sta je dobro, a sta treba izbjeci.

Inace slozili smo se da je dobar princip da svi natjecatelji sude ko u Cakovcu i Zadru.
Tesko je naci suce, jer da netko ima toliko vremena vijrovatno bi i sam letio a ne sudio.
Treba definirati da li da se odbacuje najbolja i najlosija ocijena, moj prijedlog je da to treba ali samo u situaciji kada imamo vise od 7 sudaca.

Mislim da bi sada trebali proci neke figure poput stol kovita i dinamickog, valjka i dugackog valjka, premeta i hammerhead-a. To su slicne osnovne figure koje se rade drugacije a cesto se grijesi kod njih..... Marko

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #17
Jel ima kakvih planova za 2014.g?

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #18
Ima:

- 01.04.2014. - Kutina  ;D

- ja više nemam s čime letiti jer sam sve rasprodao  :'(


Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #19
Sljedeće godine vam se pridružuje i nešto izolacijskih materijala, pa kom se sviđa super kom ne ne :)

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #20
Kaj buš vozio zed acra?
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #22
Ja budem letio cijelu sezonu.
Zato sam i kupio model, a letiti cu po parvilima koja dogovorimo, ako bude izmjena...
Mislim da ne trebamo puno filozofirati nego sto vise otvoriti sve kategorije kako bi bilo sto vise letaca.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #23
Ja se samo nadam da će se letiti aktualna godina :P

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #24
Pozdrav,


Zasada imamo potvrdu održavanja 4 F3M natjecanja u 2014.:
- Aeroklub Rudolf Fizir - Ludbreg
- MAK-Velika Gorica
- MAK-Trešnjevka
- Aeroklub Zadar

Ako bi jos neki klub održao natjecanje, neka se slobodno javi, pa ćemo sloziti kalendar. Za točne termine ćemo se jos dogovoriti.



moj prijedlog letenja za iduću sezonu je sljedeći:


Letjeli bi dvije kategorije: F3M i F3M-Sport.

U F3M-Sport kategoriji bi letjeli 3x poznati program, najlošiji let se odbacuje, tj. 2 bolja leta ulaze u konačnu ocjenu.

U F3M kategoriji bi letjeli 2x poznati program + 1 let nepoznati program. Svaki let bi nosio trećinu ukupne ocjene.
Nepoznati program bi sastavili svi zajedno na dan natjecanja, tako da bi ga svi letjeli bez treninga. Nepoznati program bi trebao biti puno jednostavniji od poznatih programa, dakle neke osnovne akrobacije.


Poznati programi:

F3M - Sport (lakša kategorija):
Ograničenja: maksimalni raspon modela 2300mm. Tip modela, tezina, pogon itd. nebitni.
Poznati program: http://www.mini-iac.com/Portals/0/Downloads/Sequences/2014/2014_Basic.pdf

F3M (teža kategorija):
Ograničenja: minimalni raspon krila 1700mm. Tip modela - poluskala (F3A modeli zabranjeni). Pogon i tezina nebitni.
Poznati program: http://www.mini-iac.com/Portals/0/Downloads/Sequences/2014/2014_Intermediate.pdf


Pokazne letove programa i detalje oko ocjenjivanja i suđenja bi mogli demonstrirati još ove godine. Prijedlog je da se svi natjecatelji (postojeći i budući) nađu na letjelišu Buševec jedne nedjelje za koju bi se dogovorili. Što ranije dogovorimo i odradimo tu demonstraciju, to bolje, da iskoristimo još ovo malo lijepog vremena u 2013.g.

Natjecanje u Freestyle programu ostavljam na raspravu, budemo i tu kategoriju imali ili ne?


Suđenje:
Natjecateljima iz lakše kategorije F3M-Sport sude natjecatelji iz F3M teže kategorije. Svakom natjecatelju iz F3M teže kategorije sude svi natjecatelji iz te kategorije.


Pitanja i prijedlozi dobrodošli!



Marko

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #25
U subotu imamo trening,pa ćemo prokomentirat u klubu.  Moje mišljenje:
freestyle-NE
nepoznati program-NE
Modeli su poštelani za tekmu i ja ne bi dirao po kormilima itd. Programi su lijepi,treba odlučiti koji bi se letio u kojoj klasi tako da se može počet dešifrirat nacrt. Ono na čemu ću inzistirat je da organizator odabere 5 sudaca (ne letača) i da se najbolji i najgori sudac u pojedinom turnusu poništava. Poljetanje i sljetanje ja bi ocjenjivao ako klubovi imaju adekvatne aerodrome za prilaz večih modela.  Molio bi sve zainteresirane da budu kontruktivni i normalni da se ne bi dogodila sezona kao ova.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #26
I naravno F3M isključivo benzin ili nitro,specijalke zabranjene.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #27
Jel može netko od vas molim vas posnimiti cijeli program kako leti? Recimo snimiti sa pozicije suca?

Toliko priče oko svega, traženja i ostalog po Internetu ali ne nalazim niti jednu snimku "normalnog" leta. Nije bitan program, bitno je da dobijem osjećaj kako to sve izgleda u prostoru jer sam zainteresiran za natjecanja. Naravno zbog neimaštine i neznanja trenutno sa vama smiješnim modelima, ali bolje i tako nego nikako.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #28
Mene ne smeta niti free, niti nepoznati, dakle sa ili bez toga sve jedno, ali problem je naci 5 sudaca.
Kada bi ja organiziro imao bi samo 3 dobra suca i to su Kreso, Tomislav Grzetic i tata Meic i tu je kraj ne znam tko bi drugi mogao. A uz to se mora poklopiti da su ta troica na taj dan slobodni.

Odg: Pravila letenja i ocjenivanja F3M-a u HR

Reply #29
Bok Igore.
Problem sudaca će bit još veći kad počnu sudit freestyle. Ne treba tu puno izmišljat nego odletit pošteno 3 turnusa, popričat i to je to. Meni treba 3mj. da ovo zapamtim osim ako ne ugrade digitron na stanice da preračunava trećine,četvrtine....
Treba dogovorit program koji se leti da možemo krenut trenirat i smanjit sve nepotrebno. Što se tiče sudaca 3 poštena su uvijek na tekmi.