Skip to main content

Topic: Remorker (Read 52927 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Remorker

Reply #75
Pozdrav svima :) Osovinski vod sa propelerom , spojka, pogonske remenice sa zupčastim remenom i materijal za izradu sapnice.Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #76
lijepo, lijepo...  ;)
samo zemlja je granica....

Odg: Remorker

Reply #77
Super, pratimo nastavak  8)

Odg: Remorker

Reply #78
Pozdrav svima  :) Nastavak radova na remorkeru - nosač pogonskog sklopa i platforma za baterije.Sutra sam imao namjeru nastaviti radove na vanjskoj oplati ali ću morati odgoditi za preksutra jer je stigao poziv od prijatelja - barka - na Krk , roštilj , kupanje ....... , a kad prijatelj zove onda se ne može i ne smije odbiti poziv  :) Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #79
Bravo majstore.  :)


Kako si zadovoljan čvrstoćom oplate i koliko će to biti teški brodić na kraju, prema nekom računu?
samo zemlja je granica....

Odg: Remorker

Reply #80
Pozdrav svima :) KarloDelPontiac - Oplata je već sada dovoljno čvrsta , a nakon epoxy premaza i staklenog platna biti će ,kako kažu ameri, "rock solid".Po pitanju težine nisam ništa računao (nemam podataka o deplasmanu pravo remorkera) , ovisiti će o tome koliko balasta (olova) će trebati staviti da se postigne vodena linija No5 (maksimalni gaz). Onako u grubo mislim da ćemo se vrtiti oko težine od 12 - 15 kg (samo dvije baterije teže preko 5 kg).Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #81
Pozdrav svima :) Kitanje,šmirglanje................. , polako ali sigurno približavam se kraju i te faze.Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #82
Pozdrav svima :) .Zanimala me trenutna težina modela , pa sam ga izvagao.Prema onome što je pokazala vaga,vjerojatno će  konačna težina biti bliže 15 kg.Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #83
Pozdrav svima :) Završeno kitanje i šmirglanje , slijedi epoxy i stakleno platno. Sugestija,prijedlog - koji  materijal za izradu nadgrađa ? (ne bi smjelo biti teško da ne ruši metacentarsku visinu). Oni koji se razumiju u 3D printanje - procjena koliko bi stajala priprema (izrada nacrta) i 3D printanje nadgrađa ?
Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #84
paluba od spere a nadgradje napravi od "deprona" izoflora ili slicnog... lakse od toga nemoze... ako ga vjetar odnese u vodu nece potonuti garant...


Odg: Remorker

Reply #85
Pozdrav svima :) Palubu ću napraviti od šperploče , za linicu sam mislio koristiti PETG foliju (doma imam jedan komad 500x300x1mm) debljine 1,5 mm - nadam se da netko u Rijeci prodaje taj materijal.Za ostalo moram vidjeti što ima u "Bauhausu" , u obzir dolaze sve opcije.Jutros , dok nij još ugrijalo,postavljeno je stakleno platno (80 gr/m2) i epoxy na desnu stranu,krmu i pramac.Sutra u planu lijeva strana.Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #86
Pozdrav svima :) Jutros je završena i lijeva strana.Sad nek se sve dobro osuši pa idemo dalje.Pozdrav iz Rijeke :)

 

Odg: Remorker

Reply #87
Pozdrav svima :) Jutros sam pošmirglao preklope staklenog platna , te aplicirao puni premaz epoxy smole i time završio sa epoxiem izvana.Sada neka se sve dobro osuši (par dana) , pa slijedi test nepropusnosti oplate i osovinskog voda te utvrđivanje količine balasta za postizavanje maksimalnog gaza.Nakon toga je u planu špric kit , šmirglanje ................. i apliciranje temeljnog premaza oplate izvana.
U međuvremenu razmišlam o materijalu za izradu linice i nadgrađa.Pozdrav iz Rijeke :)

Odg: Remorker

Reply #88
Ups, zaboravio prikačiti slike ..........

Odg: Remorker

Reply #89
Pozdrav svima :) Označena vodena linija kod maksimalnog gaza.Popodne moram pitati unuka da mi posudi bazen za testiranje nepropusnosti  :D , pa idemo dalje.Pozdrav iz Rijeke :)