Skip to main content

Topic: Sebart Angel S50Evo (Read 3779 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sebart Angel S50Evo

Evo da se i ja malo pohvalim s novim modelom. Ovo mi je treći sebart koji posjedujem i modeli su stvarno vrhunski. Imam još jednog istog ovakvog Angel-a i manju katanu s30e. Pogon će biti hacker A50-16 sa 16x10 propom. Uglavnom imam sve osim baterija trenutno, a mislim da ću ih uzeti tek na ljeto jer ne stignem letiti prije.





FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Sebart Angel S50Evo

Reply #1
Fino fino...
Sebart je odličan, kako sa dizajnom, tako i sa kontrukcijom...
A angel mi je jedan od ljepših njegovih aviona  :)
Fino upiknuto  :)


Lp.

Zvezda


 

Odg: Sebart Angel S50Evo

Reply #3
Razmišljao sam ali radije ne. Konstrukcija je dizajnirana da bi izdržala nekog manjeg benzinca, ali mislim da bi vibracije s vremenom rastavile model. I ne znam baš kako bi stao motor pod kaputaž bez rezanja. Model je nešto najlakše napravljeno što sam ikad vidio. Trup nema apsolutno nikakvu masu za svoju veličinu. A i u planu mi je 100-120cc model ove godine tako da angel ostaje elektro pogon  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Sebart Angel S50Evo

Reply #4
@KPatrik ,dobra odluka i obrazloženje  8)

@A ti Tom ,od kada si prešao(vratio se) na LIGHT SIDE ,postao si propagator naftnog lobija :D :D :D
Note: Iskreno ,da imam love i prostora i ja bi na Svijetlu stranu...vjerojatno ne bi prelazio na Tamnu stranu... ;D ;D ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Sebart Angel S50Evo

Reply #5
Zacrtao sam si nekako u glavi bio još pred koju godinu da mi je za akrobatski model minimum da je raspona 2.0m (40cc) da bi prešao sa struje na elektro, a da je warbird ili neki scale model ne bi uopće razmišljao, odma bi stavio nekog manjeg 4T benzinca.
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2