Skip to main content

Topic: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu (Read 115993 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

s  kim ste  dobro  trgovali te  dobili  ono sto  je  obečano ili  čak  više  od  toga
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #1
votec !

...svaka cast kolegi sa foruma.
Za dogovorenu kupnju robe od 150kn (nitro motor) kolega je nadodao jos nesto neocekivano u vrijednosti oko 50kn (svjecica i spiner) i stavio u paket.
 Robu mi je poslao postom gdje je moja duznost platiti postarinu, no on je i to podmirio...

(Nadam se da vedran ovo cita...)

Giga...

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #2
Ja bi pohvalio mog prijatelja Hrvoja.........

Ugodno smo se pročaskali i po mene povoljno trgovali.....

I naravno modelara Gazdu koji je za razliku od nekih starijih modelara uvijek voljan pomoći , ali ne paušalno i preser... kao neki u svojim oćima veliki modelari.....

Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #3
Moram se ovdje ubaciti i pohvaliti sve sa kojima sam do sada "poslovao": Giga , Grunf; Mariom; Diogen , Skunex,Duje , Davor vž  a i ostale kojima sam ja slao pošiljke dakle baš sve ...i nerazumijem neodgovorne pojedince i ako se već zna tko su treba ih javno iznijeti da nebi još netko nasjeo na takve...osobno sam od nekih dobio i više nego sam naručio i stoga im javno veliko hvala i pohvala... neka tako bude i dalje!!!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #4
Koga pohvaliti kad sam kupio od puno ljudi ovdje i prodao dosta.
 
Teško je izdvojiti nekog zbog povoljne kupnje ili zato jer sam kupio dobar model, takvih je bilo puno i tu bi morao sastaviti podužu listu.
 
Ako trebam izdvojiti one sa kojima naj više trgujem to su
 
Devastator, Wespen, Flyby, Davor21, Rozinko, Poli, Štefo, Ivica, Robi
Sa njima sam napravio kupnje ili prodaje od više tisuća kuna
 
Dobro sam kupio od Votec, Hsaraga, Boris, Lehkec Nikola, sa tim kupnjama sam zadovoljan jer je sve bilo u besprijekornom stanju ili povoljno.
 
Dodao bi još Giga, Luka, mariom, Duje, Toni, Horvatin i sve ostale sa kojima sam nešto trgovao ili mijenjao i sve je prošlo glatko.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #5
evo  da se i  ja  javim
sa svima  kojim  sam  dosad trgova bili su  fer i ispoštovali dogovor i uvjek  je  roba  bila  uredu neki  su  čak  uplatili  novce  na  račun  i  prije  nego su  dobili robu
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #6
ja cu pohvaliti gigu, devastatora i rc mravca. vrhunska roba za vrhunske cijene, ako ce u buducnosti prodavati nesto sto ce meni odgovarati od nih cu bez razmisljanja uzeti robu.
struja zakon, nitro USTAV

 

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #7
E, ja sam isto sa večinom super trgovao osim sa jednom osobom(ali ko ga je..be)
Inače tom prilikom bi pozdravio cijeli 4c,rasku Grahmilu Mujić, O.Š. Anke Butorac i posebno kolegu Saragu !

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #8
Evo ja ću pohvalit Žaca i Wespena vrlo korektni s dobrim cijenama ;D ;D ;D
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #9
Kad vec postoji tema za pohvalit dobrog trgovca,
moram se i ja pridruzit pohvalama.
Registriro sam se na ovaj forum tražeci po netu usb kabal za svoju stanicu.
Tu istu vecer dogovorim kupnju s Drvenim, a vec sutradan meni komsija kuca na vrata i kaze
"jel ti nisi znao da ti ja trebam nesta dostavit"  ??? i mase s paketom u ruci.
Eto sta dalje da pricam  ;) Drveni - dobar trgovac


Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #10
Evo ja bi hio pohvaliti kolegu Voteca od kojega sam kupio dx7 koji odlicno radi i stvarno sam dobio ono sto je bilo obecano ;D
I naravno pohvalio bi jos i kolegu Denisa13 od kojeg sam kupio autic shrpom dodatnih djelova i koji je imao strpljenja mi sve objasniti stanisam znao jel sam novi u svemu tome ;D ,i kolegu hsaragu od kojeg sam kupio onu plocicu za grijanje svjecice. ;D

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #11
Pohvalio bi slijedeće korektne kolege modelare:

-Marijom koji mi je do sada nebrojeno puta izašao u susret kod nabave materijala za modelarenje;
-Kobac koji mi je pribavio neke materijale, kad god je putovao, pitao je da li što trebam...;
-Ivan Iowa, trebao je neki alat iz Bauhausa koji nema kod njega, nabavio sam i predao njegovim prijateljima i vrlo brzo mi se javio njegov rođak te podmirio trošak, čak i nudio 'dodatak za benzin' (što naravno ne dolazi u obzir).
-Dinko, koji je primivši novac unaprijed, odmah i bez odgode ostavio odlične servače u mojem šatoru na letjelištu, iako sam ja bio na poslu.

Osim ovih pojedinaca, pohvalio bi profesionalne trgovce u .hr sa kojima imam ugodna iskustva u trgovanju:

- Cicohttp://www.cico-sport.com/index.php , koji prodaje odlične karbonske strele, dobre su za ramenjače i manji tailboom, poslao mi je uredno  'na veru' paket materijala, sa priloženom uplatnicom i računom.

- poznati Lejo na adresi : http://www.leo-modeli.hr/Ponuda.htm , koji je nebrojeno puta pri dolasku u ZGB donio ugovoreni materijal za modelarenje, sve ispravno i po dogovorenoj cijeni.

Toliko od mene,

Damir.

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #12
Evo i moje, Žac i Fliger, sve prema dogovoru, sve 5 :)
 
Davor

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #13
evo da ja pohvalim par ljudi....

prvo mjesto pripada Žacu sa kojim sam dosta trgovao/trampio na obostranu štetu  :) i svi bili zadovoljni

drugo mjesto pripara Devastatoru koji daje dobre rabate kad se izvadi KEŠ iz novcanika (istina za DX7 smo se razišli zbog par eureka)

trece mjesto ide fliegeru jer su stvari koje sam uzeo od njega bile u vrhunskom stanju.... i još da mi je htio prodati neke modele na koje sam navalio kad sam ih kod njega vidio..... bio bi na prvom mjestu :)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: DOBRI TRGOVCI (modelari) pohvalite kolegu

Reply #14
Diogen , kobac, Grumf idu u posebnu kategoriju jer su mi više puta poklonili razne modelarske sitnice

najveca pohvala je za ono što je bilo besplatno a ima neprocjenjivu vrijednost a to je SAVJET
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe