Skip to main content

Topic: Krill Extra 330SC 35% (Read 21086 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Krill Extra 330SC 35%

Reply #30
Evo preinake na Extri koju sam dosta dugo odgađao....
Prijašnji vlasnik je letio extremno "repato" težište, a meni to i nije neki gušt, pa sam dodao 550g olova u nos da bi otprilike dobio solidni težište...
No kako olovo nije riješenje, pogotovo ako je u pitanju tolika količina ko kod mene, uvjek gledam na mogučnost da se to kompenzira sa opremom koja svakako mora biti u modelu...
Tako da sam odlučio što više opreme prebacit što više naprijed....
Pumpu za dim prebacio na pod kaputažu, baterije sam prebacio skoro na težište, i ono najbitnije; maknuo sam 200g s repa i stavio u trup između krila, iako još nisam gotov sa tim, vjerujem da ću dobiti željeno težište i da će model bit "pitomiji"
Da, meni paše malo "repato" težište zbog 3D letenja... Ali, kaj je previše, ni sa kruhom ne valja  :D

Zvezda

Odg: Krill Extra 330SC 35%

Reply #31
Ovome nikad kraja  :D

Zvezda

Odg: Krill Extra 330SC 35%

Reply #32
Danas odradio 2 leta....
mogu samo reći da se 3 dana "šarafanja" isplatilo skroz...
Little changes makes big results 8) 8) 8)

Zvezda

Odg: Krill Extra 330SC 35%

Reply #33
Nakon šta sam pomaknuo težište i olakšao avion za dobrih 0,5kg, maknuo slivnik "trubu" sa fergazera i dobio bolji rad motora....

To više nije onaj isti avion, sa ovim "novim" sam se full brzo skompao  ;D :D

Zvezda

Odg: Krill Extra 330SC 35%

Reply #34
Kako ti radi zasad 3W? Trebat će mi neki 100-120cc motor nakon ljeta pa već sad lagano gledam što mi se isplati uzeti  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Krill Extra 330SC 35%

Reply #35
Pa u pravilu, radi savršeno, ler, full, paljenje... sve super....
Ali imam problema sa srednjim gasom... Zato sam odlučio skinut ovu crvenu "trubu" sa fergazera koja viri van iz kaputaže....
Pokazalo se dobrim, no čekam još paket od od Roberta sa orginalnom "trubom" tj lulom koja je okrenuta prema otraga, i vjerujem da će onda motor radit bez greške.

Zvezda



 

Odg: Krill Extra 330SC 35%

Reply #39
Da je više novca vjerujem da bi vas nekolicina parirala svima u Europi bez problema... 8) u međuvremenu će mo postati zanimljive snimke.Živio Fox i hvala. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Krill Extra 330SC 35%

Reply #40
Extra je dobila orginalni usis na fergazer, i sad sam konačno zadovoljan i radom motora....
Naravno da sam već odletio, i puno je veći gušt kad znaš koliko će gasa točno u kojem trenutku ulovit  :D

Zvezda


Odg: Krill Extra 330SC 35%

Reply #42
Zaista ravnomjeran rad motora u  ''obrušavanju'' ,koji nisam čuo ni kod svjetskih prvaka.Uštimao si ga vrhunski.A tvoje letenje je besprijekorno.Ti i još dvoje, troje ulijevate nadu da će ova disciplina  ''preživiti''  8) Hvala na šeranju.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes