Skip to main content

Topic: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu (Read 16384 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu

Reply #16
Ovo što ti je zed preporučio je preporod u svijetu lemljenja. Ima žiro u sebi pa smanji temperaturu dok je ne koristiš, a kad je uzmeš u ruke odmah popne temp na definiranu. Sama se gasi ako je ne koristiš više od 15 min. Možeš staviti i custom firmware na nju sa naprednim opcijama. Radi na širokom rasponu napona pa je možeš koristiti i na batku i na adapter od laptopa npr. Malena, lagana... Tople preporuke!
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu

Reply #17
Potpisujem ovu što je Zed preporučio jer sam isto isprobao svakakve lemilice i ova se pokazala najboljom mini lemilicom, ali to "mini" nije ni malo bezazleno jer s njom možeš zalemiti i 10AWG žicu u XT90 konektor a neke čak i snažnije lemilice imaju problema s time. Osim procesora i firmwarea glavna fora je to što su dizajnirali vrh koji je očito u jako dobroj sprezi sa grijačim elementom i taj dio radi jako efikasno i koncentrira toplinu točno tamo gdje je potrebna pa si onda bar na taj način ušparaš malo zafrkancije dok lemiš.  8)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu

Reply #18
Potpisujem ovu što je Zed preporučio jer sam isto isprobao svakakve lemilice i ova se pokazala najboljom mini lemilicom, ali to "mini" nije ni malo bezazleno jer s njom možeš zalemiti i 10AWG žicu u XT90 konektor a neke čak i snažnije lemilice imaju problema s time. Osim procesora i firmwarea glavna fora je to što su dizajnirali vrh koji je očito u jako dobroj sprezi sa grijačim elementom i taj dio radi jako efikasno i koncentrira toplinu točno tamo gdje je potrebna pa si onda bar na taj način ušparaš malo zafrkancije dok lemiš.  8)


Franky jesi probao novi firmware? Suludo dobar :)

 

Odg: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu

Reply #19

Odg: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu

Reply #20
Lemilica koju je kolega ZED preporučio izgleda vrlo zanimljivo.
Na tu cijenu vjerovatno će zaračunati PDV i troškove carine.

Odg: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu

Reply #21
Sve koje sam ja naručio (3-4 kom), su prošle carinu.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu

Reply #22
Potpisujem ovu što je Zed preporučio jer sam isto isprobao svakakve lemilice i ova se pokazala najboljom mini lemilicom, ali to "mini" nije ni malo bezazleno jer s njom možeš zalemiti i 10AWG žicu u XT90 konektor a neke čak i snažnije lemilice imaju problema s time. Osim procesora i firmwarea glavna fora je to što su dizajnirali vrh koji je očito u jako dobroj sprezi sa grijačim elementom i taj dio radi jako efikasno i koncentrira toplinu točno tamo gdje je potrebna pa si onda bar na taj način ušparaš malo zafrkancije dok lemiš.  8)


Franky jesi probao novi firmware? Suludo dobar :)


Misliš na v2.12? Nisam, što je novo?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu

Reply #24
Svi hvale tu TS 100 lemilicu, evo meni stiže na test upgraded verzija iste, čim dođe napravim recenziju

link na upgraded verziju: https://bit.ly/2tn9ZVu
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Molim preporuku za lemilicu ili lemnu stanicu

Reply #25