Skip to main content

Topic: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!! (Read 21135 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Prodajem sve zajedno ili pojedinačno, quadcopter set RTF sistem.Cijena za cijeli RTF SISTEM  1500 Kuna ili neka zamjena.Kontakt broj i lokacija je 099/7013366 Mario--Lučko-Zagreb.Za daljnje informacije nazvati ili osobno doći do mene.Ponuda vrijedi od danas 5.6 2018 ,pa  do 5.7 2018 ,nakon toga povlačim iz prodaje. :) 
CIJENE SU DOLE ISPOD SLIKA:

SLIKE:

Odg: P:Micro-mini ---Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi , RTFquadcopter

Reply #1
Dodajem u ovu cijenu i novu rezervnu  brushed pločicu koja je skoro "indentična" ovoj na quad-u .

[attach=1]
[attach=2]
[attach=3]

Odg: P:Micro-mini ---Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi , RTFquadcopter

Reply #2
Nove slike i cijena.Cijena za sve 1500 Kuna ili po dogovoru za komponente , na privatne poruke ili na 099/7013366 Mario.Moguče  i zamjene.
[attach=1]
[attach=2]
[attach=3]
[attach=4]
[attach=5]
[attach=6]
[attach=7]
[attach=8]
[attach=9]
[attach=10]
[attach=11]

Odg: P:Micro-mini ---Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi , RTFquadcopter

Reply #3
Moguća prodaja i odvojeno.
PLOČICA DSMX-DSM2 za BRUSHED motore:150 Kuna

BATERIJE 1S 7.4V Komad:40 Kuna 2 nove,2 korištene 20 Kuna komad

FPV NAOČALE 5.8GHz:  550 Kuna

FPV KAMERA sa DVR-om sa funkcijom micro sd card snimanja leta i zvuka :  200 Kuna

Samo Quadcopter  QX100 DSMX-DSM2 : 400 Kuna bez kamere

QUADCOPTER QX100 Dsmx-Dsm2 sa 5.8GHz FPV KAMEROM i DVIJE BATERIJE 1S:  600Kuna

STANICA ORANGE T-SIX DSMX-DSM2 sa Li-PO baterijom:   550Kuna

Sve zajedno  :  1500 KUNA

Dogovor,popusti i itd,itd sve  na privatne poruke  ili na mobitel 099/7013366 Mario.

Odg: P:Micro-mini ---Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi , RTFquadcopter

Reply #4
Prodajem sve za 1500Kuna ili pojedinčno u komponentama  kako i piše u oglasu.

Odg: P:Micro-mini ---Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi , RTFquadcopter

Reply #5
Korekcija cijena.Vrijedi pogledati. :) Uz naočale dajem ponudu za malo korištenu bateriju HRB  3S 12.6V 1500mAh za 90Kuna,služi za napajanje naočala i vrlo je izvrsna baterija.Taman je tih  dimenzija gdje je na remenu mjesto za bateriju,odlično se uklapa uz naočale. :)

Odg: P:Micro-mini ---Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi , RTFquadcopter

Reply #6
REZERVIRANO do daljnjega.

Odg: P:Micro-mini ---Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTFquadcopte??

Reply #7
Koju posluku poslati? Nadam se da mario ima objašnjenje! Dečko ulazi u ovaj hobby i naravno što ga dočeka od flyfrekovca! Odma kajla!... Stanica mi došla na servis i sad gledam, ok ni prva ni zadnja... i kwod i naočale uff nekako poznato i kad ono di si kupio, na ff ajhaj...
Ajmo mario OBJAŠNJENJE!!!!
[attach=1]
[attach=2]
[attach=3]

Odg: P:Micro-mini ---Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTFquadcopte??

Reply #8
Za te novce to je terebalo biti u top stanju ,ovo je totalno u najmanju ruku bezobrazno , i hvala Bogu da se ja nisam nikada susreo ovdje sa nekim takvim a kupujem godinama

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #9
Popizdim na takve stvari!

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #10
Ma tip nabija cijene u nebesa, ponekad cak i iznad nabavne cijene..
ne znam, valjda pokusava zaradit na pocetnicima koji se zajebu...

A za ovo ... doć ce cica na kolica ...
il ce doć cica na livadu pa mu neko slucajno uleti u kanal  :D :D :D

 

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #12
Crni Mario, a kaj sam ja pisao kad je oglas izasao -.-

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #13
Buvljak i smecarenje

Odg: Podvaljujem:Micro-mini .Quadcopter,stanica,FPV naočale i ostali dijelovi,RTF!!!!

Reply #14
Hmm... pa kad je od 15 zadnjih postova, 12 u oglasima i sve krama do krame...