Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 511778 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #30
Pozdrav,
Zovem se Ivan i iz Osijeka sam, imam 22 godine i bit cu vam jako dosadan s pitanjima  :-[
Evo ovako.Kupio sam si Cessnu 182 Skylane i skonto da sam totalni levat za letenje.Imao sam dosad 2 leta tj. 2 pada.Dalje ne mogu vjezbat jer sam polomio obje elise sto sam dobio s avionom(i prednji tocak mi je ispao no to nije bitno jer sam ga pronasao).Strasno me zanima ovaj sport koji za mene ocito nece bit jeftin ali sta je tu je.E sad zanima me vase misljenje dali sam odabrao dobar model za pcetnike?A s ostalim pitanjima cu vas gnjavit u temama predviđenim za to.Veliki pozdrav iz Osijeka. :)
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: predstavite se

Reply #31
nisi, Ivane imenjace,
a ovdje si na pravom mjestu i prvo sto trebas je uzeti kontakt sa nekim u tvojoj blizini inace ovaj avion je veoma dobar za letenje ali sam ne moj dalje pokusavati,napravit ces samo jos vece zlo !!
pozdrav,  Ivan

Odg: predstavite se

Reply #32
Nema frke kontam da vece zlo nemogu napravit :D
Ajd ak stvarno ima netko blizu i ak ima volje da mi malo pokaze ili ako se u blizini bude nesto dogadjalo pa da dodjem barem gledat.Svaki savjet je dobrodosao.
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: predstavite se ja sam

Reply #33
evo i slike dragi kolega , slika govori više od hiljada riječi :-[ 8) :D
ko leti visoko , nisko padne

Odg: predstavite se

Reply #34
Pozdrav, evo i Duje Marin iz Splita 25g, modelar 2 godine, 4 godine akvarist, 15 godina sviram gitaru, ali modelarstvo je zauvjek broj 1.
svaka čast :)

Odg: predstavite se

Reply #35
Brane iz Rijeke, skoro cetrdeset, nov u ovome, zadnji avioncic prije ovog je bio na lastiku negdje
prije 30-ak godina, sreca da stariji sin voli avionce pa sam njemu kupio mpx fox-a a sebi easy glidera,
pozdrav ekipi!

Odg: predstavite se

Reply #36
bravo Brane,to je vec nesto ozbiljnoga,
zelim ti mnogo zadovoljstva i dobrih letova,
pozdrav Iv


Odg: predstavite se

Reply #38

da li da čitamo između redova ili ?

Između redova EasyGlider je zakon, to je za napredne, EasyStar je pravi početnički. Ma svaki je za pohvaliti nemoj se opterčivati s tim. Na velikim natjecanjima u klasma koje koštaju i više tisuča Ojra naveče se organizira takmičenje papirnatih aviončiča, znaš ono istrgano iz teke, i to zna biti bolje od pravog takmičenja a to je jedini cilj dobro se zabaviti.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: predstavite se

Reply #39
Zlatan Podunajec -Vukovar .stari zrakoplovac ,nastavnik padobranstva i cjeloživotni modelar..otvoren za sve kontakte i savjete u oba smjera(ja kome treba imeni od bilo koga ako zatreba) .U  vezi navedenog neka mi se Ivan iz osijeka slobodno javi na mob 0915882993..može puno toga naučiti od umirovljenog zrakoplovca koji se doživotno neče povuči bar iz modelarstva..pozdrav cjeloj ekipi i neka vas prate vedro nebo i uspješni letovi.. inače nisam rekao ali ako nekog zanima statistika izgleda otprilike ovako:više od 2500 skokova padobranom,puno sati ptovedenih u zraku na raznim letečim spravama, preko 3000 tisiće sati ronjenja i nebrojeno izgrađenih modela...na slici lijevi ali prije nešto više od 30 godina...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: predstavite se

Reply #40
Odgovor PZ design-u

Bravo,radujem se sto sam procitao o tebi,
ja sam inace iz "Rudi Cajavec" B.Luka i cijelo djetinjstvo proveo na aerodromu ili u klupskoj radionici koja ja bila veoma dobro opremljna,do Novembra 1969 kada sam otisao u njemciju,
ovaj model na slici je brzinac U-kontrol
pozdrav PZ design-u
Ivan

Odg: predstavite se

Reply #41
Ivane pozdravTebi a i svima na forumu.. ovakvi forumi i jesu za to da stalno održavamo kontakte i da što više mladih privučemo u modelarsto i da naša iskustva prenosimo nanjih..ja sam uvijek kao instruktor bio najsretniji ako me je netko od učenika dostigao u vještinama i znanju  a drago mi je da netko tamo preko velike bare redovno prati zbivanja na domačem terenu i uvijek daje dobre savjete.. pozdrav iz Vukovara          dvije slike iz 1999 godine : skok sa teretom i ronjenje 31. 12 .99.  
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: predstavite se

Reply #42
zovem se edi.maksimovic iz vukovara sam imam 14 godina bavim se modelarstvom 4 godine i imam namjeru da ostanem modelar dozivotno letim sve moguce modele osim mlaznjaka.
NASTAVNIK MI JE PZD DESIGEN I PONOSIM SE TIME jer takvog nastanika je tesko pronaci
nisam nesto posebno visok ni jak normalni klinjo koji je opsjednut avionima i par slikica u prilogu
i daska ce letjeti ako stavimo motor


Odg: predstavite se

Reply #44
pozdrav svima!
 ja sam Denis iz Dugog Sela, imam 29 god.
  bavim se modelarstvom cijelu godinu, i usput učim letit.
 volim izrađivati avione i kad ih idem "bacit" molim Boga da polete...
 najviše me fascinira 3D letenje koje trenutno vježbam sa avionom soarig eagle, malo preuređen sa jačim motorom, bez elerona...

 moj pvi avion od balze ekstra330