Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 321719 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1260
Živio Profesore , sve tvoje umjetničke video snimke komentiram na YT....a ti znaš da znaš... ZNANJE... :) Pozdrav i zahvala iz Splita.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1262
Dobar...dobar...dobar...Još kada stigne ''oštrija'' kamera...bit će ludo  8) ...Zadar je poseban po svemu  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

 

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1264
Hvala Dag , ne idem u grad ,pa nije loše da me tvoj marljivi uradak podsjeti gdje živim. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1265

Ovo je snimano DJI Phantom-om, tako da ovo nije race drone hehe,ali na race dron može ići npr GoPro kamra i opet može biti 4k rezolucija hehe. S obzirom da ne postoji 2 teme vezane uz snimke(race i obični dronovi) odlučio sam staviti ovdje hehe.
Svi vi koji imate Facebook možete se pridružiti Facebook grupama vezane uz dronove : Cro Copter i DJI dronovi Hrvatska.
Zašto jednostavno,kad može komplicirano hehe.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1266

Ovo je snimano DJI Phantom-om, tako da ovo nije race drone hehe,ali na race dron može ići npr GoPro kamra i opet može biti 4k rezolucija hehe. S obzirom da ne postoji 2 teme vezane uz snimke(race i obični dronovi) odlučio sam staviti ovdje hehe.
Svi vi koji imate Facebook možete se pridružiti Facebook grupama vezane uz dronove : Cro Copter i DJI dronovi Hrvatska.



Sve si okej napravio, zato smo i otvorili ovu temu. Da je šarena po pitanju tehnologija. Ima tema koja je usmjerena na race.

Jbg nemam Facebook pa se moramo vidjet na nekoj livadi... ili Šepurinama... [emoji6]



Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1269
Zaista si mi dočarao hladnoću ....pozdrav Slavonskom Brodu .. ??? Živio Miro  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1271
BRAVO---

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1272
Živio Krešo , postigao si da gledamo ne razmišljujući kako i sa čim je snimljeno.Dojmljivo  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #1274
Hvala ekipa