Skip to main content

Topic: Ručna brusilica (mala) (Read 7324 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ručna brusilica (mala)

Reply #1
Vjerovatno vrijedi koliko i one u pevecu i bauhausu, a da ne govorimo koliko će te doći poštarina za nju da možeš možda i dvije kod nas kupiti ako naletiš na akciju za praznike!
 ;)  ;)  ;)

LP

Odg: Ručna brusilica (mala)

Reply #2
Evo provjerio shiping, 38 dolara = zaokružimo na 200 kuna. Carin, ha carina,
to je nepredvidivo, i ako lupe to je oko 250 kn.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Ručna brusilica (mala)

Reply #3
38 usd je 220 kn a ne 200
Bed je kaj nemaš garanciju
Evo ja sam kupio ovu iz ove teme i super je godinu dana garancija pa deri s njom kad ode vratiš ju nazad i dobiš novu ( u godini dana)

a možeš i na rate

http://www.flyfreak.net/pocetnici/alat-za-pocetnika/msg72247/#msg72247
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Ručna brusilica (mala)

Reply #5
Ja sam kupio u Metrou na akciji u alu koferu, sa fleksibilnim nastavkom i hrpom raznih bitova, polirki i šajbi za 110kn


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Ručna brusilica (mala)

Reply #6
te jeftinjara brusilice su ok za koristit jednom godisnje ili brusenje mekanih materijala, za bilo sto ozbiljnije bez dremela ili proxxona nema kruha.
nakon 5 ili 6 tih setova koji nisu bas dugo trajali, kupio dremel set i sad sam siguran da mi nece krepat u pola posla, a i sam rad je "laksi"

BTW iako bi uz vecinu poslova trebalo koristit zastitne naocale, rukavice itd uz ove mini brusilice to je OBAVEZNO. frendu je brusni papir na kolutu odletio sa brusilice (istrosio se i stanjio) pa je covjek skoro bez oka ostao!

Odg: Ručna brusilica (mala)

Reply #7
Uf kaj sam ja delal tim brusilicama, onu Einhelovu sam baš uništaval da vidim kak to jeftino smeće se ponaša-i neće crknuti. Pukla je ona sajla u onom flexibilnom nastavnu, al radi i dalje  :D

Uzeo sam u SLoveniji jednu za 19.99 ojra s 3 godine garancije i stvarno radi fino.

Nisu te jeftine mini brusilice tak loše

Odg: Ručna brusilica (mala)

Reply #8
Također mislim da su te jeftine super pogotovo koliko koštaju i koliko imaju garancije jedino se slažem da definitivno treba stavljat zaštitne naočale pogotovo kad se koriste rezne plocice..imao sam priliku vidjeti kako se to razleti i kojom brzinom
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Ručna brusilica (mala)

Reply #9
Prije par godina kupio u Bili :) jednu za 70-ak kn i s njom sve radim jer mi se neda vaditi proxon iz kutije...
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Ručna brusilica (mala)

Reply #10
Da naočale svakako,prijatelj ima brusilicu za 2000kn koju kad staviš okretaje do kraja
rezne pločice se znaju razletit ??? :-\
Al kažem ja bi to koristio za brušnju mekih materijala kao što su depron,
balza i slično.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

 

Odg: Ručna brusilica (mala)

Reply #11
za stiropor ce sigurno bit dobra... ja sam rezao, brusio itd fiberglas 1+ cm debel pa zato i nisu dugo trajale. kad nema mjesta za veliku brusilicu onda sam se moro mucit s ovom malom pa dok ide ide  :D