Skip to main content

Topic: Pokažite svog ZAGIA (Read 52656 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pokažite svog ZAGIA

Pokažite svog Zagia ;) pa da krenemo od mog ;D
Motor:Turnigy 2200KV
ESC:Birdie 50A Bec
Prop:7X4
Servo:X2 Turnigy tg9e
Baterija:Zippy FlightMax 2560mAh 3S 40C
VIDEO i SLIKA:
Zagi fly wing



Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #3
Hmmmm

 8)

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.


Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #5
Što je amaterčine, pokazivali bi svoje Zagije  ;) ?

Moji prvi su bili od arbitona, zezancija za zimske dane bez termike:




,,a onda sam upoznao Plavog koji me naučio rezati i pomogao da složim nekolicinu različitih veličina....nek se nađe:





..uslijedio je jedan imena Bela Iv koji je završio na kamenju jer mi se odspojila batka u zraku...






..pa jedan koji je malo bio sloper a malo je morao nositi teški alat srpa i čekiča (zato se naginjao na jednu stranu):





ovo je Mali Perica, najmanji , raspona 63 cm jako živčan i završio je u nekom stupu..:





a nedavno sam postao iznenadni vlasnik Zagija sa slike (modela ne čovjeka):




..+još nekoliko zagiolikih modela kojima nije mjesto u ovom topicu.


Na kraju. do sada najveći Zagi meeting sa kolegama iz Martinjskih krila + guest iz Varaždina:




Toliko za sada...

Damir

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #6
Pa Diogen - Zagi sa srp/čekić + Luftwaffe (Type D) + "Zvezda" - od kud je taj - DDR?

A za Plavog bu bolje da se ne sazna - opal Zagi sa Schindler znakom :)


Nisam nikad imal Zagia - ali Plavi me opskrbio jednim setom prje koji mjesec (Danke Plavi) i sad ga delam kao "thermal Zagi" - čekam da stigne folija pa pokažem - tak za tjedan/dva. Isključivo start na gumu ( i bungee) - ima dve kuke. Duga guma za livadu - kratka za breg.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #7
Kak niste  imali Zagija? Pa jednog ste poklonil Faldomak!
Ps: završavam onaj avion ( 3d krila i rep koje ste mi poklonili)
     valjda bu gotov za prelog.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #8
Nisam imal Zagia. Ono krlo je bila neka moja depron izmišljotina (i veli Hrast da je dobro letilo - bar malo - sorry Hrast :)  ) a jedino (prvo i jedino)  krilo koje imam je MSComposit Swift II.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #9
eh jeste se sad raspisali  ::)  da se nisam ja pohvalil nebi niš bilo, a koji su to zagiji koji nisu za ovaj topic? svaki zagi je za svakki topic nebudi škrt  :-*

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #10
V1.0
[attachimg=1]
V2.0
[attachimg=2]
V3.0
[attachimg=3]
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.


Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #12
King -  flotica na  kupu, možda sam i kojeg zaboravio:

1. prvi zagi  :)
2. na njemu sam naučio letjeti
3. zovem ga "problematični"

ova prva tri nisam radio, dalje su svi samogradnja i razno razna testiranja od raspona, profila, kuteva...

4. "špičko" - s njim letio stvarno jako puno, isprobavao sve moguće i "nemoguće"  :D  
5. mini zagi za po dvorištu sa nekim light setup-om
6. mini zagi v2. drugi profil i mrvicu veći od prethodnog - "mister neuništivi"
7. zagi klasik - tszagi12 profil sa 1500kv motorom - "štedljivko"
8. "jurilica" - sa 3500kv motorom i bat. 3s 1300 mAh 398g. rtf
9. zagi klasik - mh43 profil sa 2200kv motorom
10. "krstarica" - 160 cm (detalji su već stavljeni na forum)
11. u izradi - za sad obavijen velom tajne ali biti će uskoro  8)

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #13
Haha svaka cast King!

Odg: Pokažite svog ZAGIA

Reply #14

Quote
Nisam imal Zagia. Ono krlo je bila neka moja depron izmišljotina (i veli Hrast da je dobro letilo - bar malo - sorry Hrast :)  ) a jedino (prvo i jedino)  krilo koje imam je MSComposit Swift II.


Dobio sam to krilo od Faldomaka. Namjenio sam ga za FPV pa ga i preradio u tu svrhu. Tj. Motor je trebao biti naprijed.... bla bla bla
Imao sam dva super leta i u trećem nešto sprtljao s opremom na testiranju i BAM.
Oko napuknutog dijela sam napravio gondolu. Međutim veličina gondole je valjda pošemerila cijelu geometriju i let je izgledao poprilično kaotično.
Tako da je krilo završilo na rezalištu. ::)