Skip to main content

Topic: RATTLER HobbyKing (Read 16987 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RATTLER HobbyKing

da otvorimo novu temicu o ovom auteku
znači stock verzija ima nekakav esc koji je u redu samo malo preslab i tak.. 40A
malo sam preinačio i stavio 60A neznam marku esc i već na samom stolu se osjeti snaga prave zmije

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #1
iskreno za jedan takav autić mislim da podvozje treba biti od melo čvršćega materijala, u dogledno vrijeme ću staviti nešto ojačanja (aluminija), makar na prednji dio odispod

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #2
Imam ti ja alu lim 1mm debljine.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #3
misliš da bi ta debljina bila ok za to?


Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #5
Znaci evo slike brzine sa valjda najslabijom baterijom. Trebam 3S bateriju sa dobrim C ako netko ima hard kase

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #6
S čim si mjerio brzinu?


Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #7
Mislim da se zove digihud

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #8
Mobitelom

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #9
isprobao sam ESC i autić sa istim motorom (stock) dere asfalt, žao mi je gume derat moram nabaviti cestovne za njega ali me zeza to što je hex 12mm a na svim stranicama takvi veliki kotači imaju 17mm i sad nisam siguran dal bi ovo odgovaralo


http://www.amainhobbies.com/rc-cars-trucks/kyosho-wheel-adapter-4-kyotr403/p292327
ovo ti sigurno odgovara http://www.ebay.com/itm/4X-12mm-to-17mm-Hex-Wheel-Rim-Adapter-Alloy-Locking-for-1-10-RC-Nitro-Car-Silver-/262472814322
a ima i plasticni za 1$




Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #10
Poz ekipa.. vozio sam rattlera na 3s i samo je stao.. sad kad dam gas motor se samo malo trza.. sto se moglo dogoditi?

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #11
Ako motor samo trza, najvjerovatnije je jedna faza prdnula ili shortala. Ako se motor jako grije, onda je shortana.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #12
Znaci kad ukljucim nema nikakvog zvuka a inace bude zvuk 2 ili 3 puta ovisi koji je s. Dal esc radi zvuk ili motor?

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #13
A bio je zagrijan i motor i esc al vec neko vrijeme par voznji pocel se trzat..

Odg: RATTLER HobbyKing

Reply #14
Motor ti proizvodi zvuk inače. Normalno je da se i esc grije ako je faza shortana jer motor "vuče" previše struje. Uzmi bilokoji motor koji moze podnijeti 3s i stavi na taj esc za test.
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."