Skip to main content

Topic: Falcon 120 - model na mlazni pogon (Read 70944 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Model na mlazni pogon... i to tu, kod nas! :)

Reply #90
Postoje borbeni avioni za sve uvjete , a ja pooznajem dragog čovjeka za sva RC vremena 8) 8) 8) Hvala ti  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Model na mlazni pogon... i to tu, kod nas! :)

Reply #91
Hvala :)


Posložio stanje u modelu...


i skicirao novu, još malo nižu kutiju sad kad znam jel paše elektronika unutra, s nogicama za fiksiranje i brandirao ju  :D
da ne bude zabune sa skupim Powerboxom (TM)  :P
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Model na mlazni pogon... i to tu, kod nas! :)

Reply #92
Smetao me vizualno poklopac s rupama za servo kabele rezanim ručno jer kod prve verzije nisam mogao znati di ce tocno nasjesti sistribucijska plocica kada se sve spoji.

Pa sam ulovio jos malo vremena i odmjerio di su pinovi tocno i usput sredio rupu i za rx kablove pri vrhu  ;)

Free za skinuti fajl za printanje, ako nekome zatreba za njegov setup  8)
(rupe se lako povecaju/smanje s par klikova ovisno o broju kanala)
Link: https://www.thingiverse.com/thing:3115528
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper


Odg: Model na mlazni pogon

Reply #94
''NAJSIJAČIiiiiiii''.... 8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Model na mlazni pogon

Reply #95
Bravo, bravo... Jet model moji slatki zimski snovi  :P
Nego daj mi reci retrakti dobro drze? kolika je masa modela?

Odg: Model na mlazni pogon

Reply #96
Thnx


Evo i danas se odletilo koliko prilike dopuste.
Oko 8.5kg suh, s 3 litre goriva i hopper tankom.za zracne balone ima oko 11.7-12 kg.


Uh trap je prica za sebe, spigaju se 6mm pinovi pa tokarim nove, na metu sam nasao.da za 8kg  model idu 10mm pinovi, za vece kao ovaj i 12-15mm,


A ovih 6mm je do 5-6 kg, a jet je duplo tezi ali i nazalost brži na slijetanju od vecine rc modela.
 Plus sto.ima kotace od samo 5.5cm a ne 10 kao warbird sigurno ne pomaze  ???


Ali da ga je gust proletat po nebu, je, isplati se  8)


https://www.youtube.com/watch?v=re-9AaA56qM

Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper

Odg: Model na mlazni pogon

Reply #97
well done job! :)

Odg: Model na mlazni pogon

Reply #98
Bravo meštre!! Odličan model i fenomenalan zvuuuk[emoji1]

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Model na mlazni pogon

Reply #99
Thnx :) Uskoro bu nas jos par peljalo turbine kako čujem na pisti  8) 
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper


Odg: Model na mlazni pogon

Reply #101
A što dodati....sve po ''zanatu''...hvala Tom  8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Model na mlazni pogon

Reply #102
Thnx,
ma ima tu dosta toga sto se i ne piše, da ostane i za u živo na livadi :)



Preflight check večer prije u hangaru :)

https://www.youtube.com/watch?v=BUH8WFozUqY



Osjetljivi su ti od 6mm,
staviti ću nesto malo robusnije svakako :)
Jet model  www.tinyurl.com/turbojet01         Balza Jet  www.tinyurl.com/BalzaJetModel
FockeWulf 190 www.tinyurl.com/FockeWulf190noisemaker      Benzinski šleper 2.5m  www.tinyurl.com/BiduleSleper


Odg: Model na mlazni pogon

Reply #104
Šta reći osim predobro!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian