Skip to main content

Topic: RF signal low (Read 5773 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

RF signal low

Juce mi par puta javilo RF signal low na mjestima gdje sam letio i duplo dalje. Onak na 200m udaljenosti. Pretpostavljam da bi mogo bit neki issue sa frsky antenama na resiveru?

Odg: RF signal low

Reply #1
Tako je meni pred 7 dana telemetrija počela štekati (slabo se refresha i skripte ne rade) i stanica konstantno kvoca "Sensor lost"....
Pon/uto mi stiže novi XSR i nove antene, pa ćemo vidjeti gdje zapinje  :)
keep rippin'
peace

Odg: RF signal low

Reply #2
Sensors lost meni taranis qx7 kvoca od pocetka. To je neka greska u firmwareu resivera. Trebao bi fleshnut risiver pa onda kao prestane. RF low mi tek juce poceo javljat.

Odg: RF signal low

Reply #3
Imas jednu letalicu? Vjerojatno je receiver ;)

Odg: RF signal low

Reply #4
Haha...pa kad sam njubi. Druga se jos slaze, pri kraju je ...fali mi samo buzzer tail light koji je u dolasku, a nemos letti bez tog.  ;D

Odg: RF signal low

Reply #5
Tako je meni pred 7 dana telemetrija počela štekati (slabo se refresha i skripte ne rade) i stanica konstantno kvoca "Sensor lost"....
Pon/uto mi stiže novi XSR i nove antene, pa ćemo vidjeti gdje zapinje  :)


nemam pojma ja više niš... XSR rx, znači kad je došlo flashao sve podesio i radilo iz prve na BF 3.1.7 (kiss)... smartport, rssi, lua scripte, sbus...



pred 10ak dana flasham bf 3.2 i od onda ne radi, u međuvremenu se vratio na 3.1.7 (jer mi je na 3.2 quad radio bolesne oscilacije na min throttle...) i flashao rx i tx na zadnje, ALI telemetrija zeza i dalje... isprobao sve uarte i softserial, na svim portovima isti rezultat...  ::)
keep rippin'
peace

Odg: RF signal low

Reply #6
Moze neka preporuka koje replacement antene uzet za x4r i xsr?

Odg: RF signal low

Reply #7
Na sam kupio na br, jučer mi stigla antenica. Mislim da je oko dolar za xsr-a i originalan je. Radi fino, ni senzor list vrišti u dalje -.-"

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk

keep rippin'
peace

Odg: RF signal low

Reply #8
Na banggood*

Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk

keep rippin'
peace

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.