Skip to main content

Topic: zeRO build logs - Mirage III, F-18, Funtana, Flyjet, Extra 300, Mig 21 HRZ... (Read 40565 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Mirage III rs

Reply #15
thickness to je procenat od duzine profila u korjenu
ako je u korjenu krila, duzina profila 200mm tj. 20cm
onda je 9% 1,8cm ili 18mm a 12% 24mm
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.



Odg: Mirage III rs

Reply #18
fakat si moram tog polarisa složiti :)

neko tu na forumu je napravio jednog, ali se ne sjećam...

mirt?

ili je on radio onog BD-a? od Jamesa Bonda?

Odg: Mirage III rs

Reply #19
Još jedna trojka je spremna za bojanje - ovaj put sam "malo" produžio nos pa više vuče na S verziju. Elevoni će gore kad ga obojam, a ciljana shema je winter camo (bijelo-siva) čiji set slika slijedi kad za to dođe vrijeme  ;)



lp,
Marko

Odg: Mirage III rs

Reply #20
Jako dobro rođo! Jedva čekam da odletimo koju turu, samo da motor stigne. Kak buš ga farbal? Ak trebaš airbrush, call me :)


Odg: Mirage III rs

Reply #22
ajde stavi slike...mislim..ovaj...ja sam ga vidio  ;D....al na malom ekranu...a sad bi volio vidit malo bolje... :P
Turnigy 9X

Odg: Mirage III rs

Reply #23
Mirage-a, Polarisa ili BD5?  :D :D


Odg: Mirage III rs

Reply #25
Evo ga, moj drugi "poljski jurišnik" je tu! Ipak ništa od bijelo-sive sheme (za sada) već je ispala grey/dark grey "what if" verzija uz low wis dekale HRZ-a. Naravno, nisam zadovoljan krajnjim rezultatom, al to je opće poznato  :D Nije još 100%, bit će manjih prepravki, posebice jednom kad poleti, a od toga nas djeli još dan-dva.




lp,
Marko

Odg: Mirage III rs

Reply #26
Svaka čast, super izgleda!
MAK Zapad


Odg: Mirage III rs

Reply #28
Eh kad bi bar 30% frekovaca radili tak nešto ( išta ).
Svaka čast majstore i sretno u zraku  ;)

Odg: Mirage III rs, F-18

Reply #29
Dugo je prošlo od zadnjeg update-a. Maskirni mirage leti bez problema  :)

...no, posudit ćemo setup za moj sljedeći parkjet -> F-18. Počeo sam ga raditi još tamo početkom listopada no stalo je zbog drugih obaveza. Ovih dana sam završio grube radove pa je spreman za bojanje. Za razliku od originala, napravio samfiksni elevator s pomičnim površinama pa ću sa svake strane stavit po jedan servo. Par fotkica...



Jedan čitav dan sam izgubio samo na canopy, no mislim da se isplatilo  :) :) Uostalom 1. i 4. slika sve govore  ;)

lp,
Marko