Skip to main content

Topic: Homemade autić (Read 12826 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Homemade autić

Reply #15
i kolko je vrijeme voznje sa tom baterijom otprilike jer i ja imam jedan hpi mt i pucam ga na 3s 2200 mah bateriju i vozim mozda kojih 10-15 minuta ovisno sto radim


ok sad je u primirju jer mi regler doslvce izgorio  :'(

Odg: Homemade autić

Reply #16
Da ti budem iskren nikad nisam bateriju ispraznio do kraja. Eto oko sat vremena zezanja po parkiralistu.
Kad ga razvlacim po cesti bas ono ko lud traje 15 min.  :D

Odg: Homemade autić

Reply #17
15 min. ???  e sad si i mene malo zbunio kako to da cigla od baterije znam kolka je cigla 5000mah 4s naci 6s je duplo veca i kako to da ta cigla traje samo 15 min to mora biti duze bar 20-25 min -minimalno  :)

Odg: Homemade autić

Reply #18
Pa stvarno neznam nikad nisam mjerio vrijeme :)   glupo mi je sad reci traje toliko, nekad ne prelazi preko 20A nekad vuce preko 100A
Kad odem na voznju vozam ga oko sat vremena sto lagano sto divljanja.
Ma ja sam prezadovoljan, ima snage nemos vjerovat, za 3 sekunde ubrza do maximuma, a gume nestaju kao da ih tokaris :D

Odg: Homemade autić

Reply #19
ha ha znam na mojem bugiju isto idu mada nije jako brz oko 70 ide ali idu gume kao lude jer nisu original :'(  a na hpi mt (isto je bio nitro ali je sad preradjen u elektro ) na njemu imam original gume koje su dosle jos iz ducana sa njim to su mu prve i vec sam ga svugdje maltretirao i nista tako da samo treba naci prave gume koje mu bas odgovaraju  ;)

Odg: Homemade autić

Reply #20
Svaka cast....ja isto kemijam da bi isao raditi neki autek, samo mene privlaci formula offroad a za to nemam para :D

Imas kakav video, prva ili druga verzija nije bitno? Ako ti se prvi prevrtao mogao si swaybar slozit, rijesi puno problema a jednostavno za izradit :)

Odg: Homemade autić

Reply #21
Za svaku pohvalu! :D
Jesi ikad uspio polomit nešto na njemu?
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Homemade autić

Reply #22
Evo imam neki mali video gdje sam ga trimao i isprobavao.
Ajoj, vozim ga oko godinu dana i polupao sam ga vise puta, ali nema velike stete, sve sto se polomi to napravim novo i vozi opet.
Razmisljao sam o swaybaru ali nisam mogao naci neku jaku celicnu zicu za to.
Inace ga vozim na 50% D/R gasa ide oko 70kmh ne trosi toliko gume i naj vaznije ne slupam ga  ;D
A kod ovoga mi je problem kad stavim nove gume, stisnem gas pocme vuci u desno a kad pustim ide ravno pa ga je tesko utrimat al sam skuzio kad potrosim malo gume onda ide ravno ko po spagi. Mjenjao sam nagibe toskova prednji,  zadnji al opet isto tako da je najbolja opcija odmah gume malo potrosit  :(  (uh tesko mi palo  :D )
Kad snimim pravi video stavit cu ga, Za sad ovo sto imam.


Homemade autic V2

Odg: Homemade autić

Reply #23
wow pa to ide bolje nego sto sam mislio ...svidja mi se brzi start  ;) ;D

Odg: Homemade autić

Reply #24
to je na 50 posto, mislima da je Modernwarfare snimao u Osijeku start na 100 posto. Bas cu ga sad kontaktirat.

Odg: Homemade autić

Reply #25
Daj slozi FOFF pilu, tu se dijele decki od muskaraca :D
Ovo ide skroz lepo!

Odg: Homemade autić

Reply #26
Autic ide prebolesno... Ja sam ga uspio polupati(sorry tomislave hehe)... Ps. Trebali ste u osijeku ti i frenky razbacit neki race :-)

Odg: Homemade autić

Reply #27
Uh foff mmmm, da ima ekipe odma bi ga poceo pravit hehe. U SL.Brodu ekipa s avionima je odlicna pa sam se i ja prestrojio na avione.  :)
Ma Matej ne sekiraj se, to se ne moze vozit a da ne polupas. hehehehe  ;D


ali kad vidim nesta ovak nemogu ostat ravnodusan![attach=1]

Odg: Homemade autić

Reply #28
To toooo! Još kad pređeš neko omanje jezero (pošto se daju i po vodi vozit ako su dosta jaki), mmmm :)

Odg: Homemade autić

Reply #29
inace se da bilo koji autic vozit po vodi samo mora imati takve gume i mora ici barem 40 km/h ja se na proljece namjeravam na taj pothvat prvo na nekoj malo dubljoj lokvi a zaatim jezero ovdje kod nas u selu  ;)


samo treba negdje nabaviti takve gume za pijesak  ;)