Skip to main content

Topic: Traxxas e revo brusshless (Read 16140 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #15
Nije da se pametarim i da taj autic hvalim jer ga ja imam ali covjek dok to ne kupi ne moze uopce pojmiti koliko je to izdrzljivo i kvalitetno.
dok ga nisam nabavio isto sam razmisljao kao ti ali sam brzo shvatio da je to jedna od rijetkih stvari u zivotu koju sam masno platio i nikada pozalio.ja ni dan danas ne vjerijem da postoji nesto toliko jednostavno a kvalitetno.
Samit je super ali samo za extremni off road ili voznju po nekim polu stjenama.sto se tice brzine i nekakvih trka e tu je  slab...
Cak me taj diferencijal i odbija jer nemas nigdje momentalno dostupnih djelova tako da sto jednostavnije to bolje.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #16
Ma svašta pada kao i prije u izbor, samo kad dođe parica.

Za cijenu summita dobijem Slash 4x4 platinum  sa svim metalnim djelovima uključenim , s 2.4GHZ stanicom i baterijom i sve dođe nekih 420$ bez poštarine i poreza. Recimo nek je 600$.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #17
Izbjegavaj metal odnosno aluminij,vibracije su puno izrazenije kod spoja metal i metal,tako da ce ti se sarafi non stop odvrtati i ako negdje malo jace udaris pobjegne ti iz vinkla i vise ga neces vratiti,mislim da ti je rpm najbolji izbor.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #18
mali e-revo je fakat zakon.
ja još uvijek imam original (prva ugradnja) dijelove. i mislim da bi mogli još durat udarce u drva, cigle, pesa ....
kad mi je dosadno onda svog debelog pesa rastrčavam po dvorištu. pa onda ga on za kotače lovi.
jedino kaj je otišlo je rupa na gumi kad ga je pes uzeo i počel bježat s autićem u ustima.
 
fakat kvaliteta je jako dobra.
imam još i par nitrača ali elektro je bolji jer ima rikverc.
nitro je bolji jer ima zvuk i dim.


Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #20
ahhahahahah....super

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #21
Joj super mi izgleda taj summit.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #22
ja kad sam  ovo vidio sam ga pozelio imati mozda nije brz ali za vuci djecu po kuci dusu dao  :D :D

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #23
Nije turbo brz ali ima dvije vrste prenosa koje možeš šaltati preko daljinca. Jedan tipa crawler i drugi "fast" ;)

Ma opako, samo i cijena je opaka.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #24
da paprena cijena ali zamisli koje veselje bi to bilo djeci da ih vuces po tepihu sa auticem na daljinski  ;D ;D
salim se,
onaj klinac gore mi uopce neizgleda sretan sa idejom njegovog ili oca ili starijeg brata RIBANJE PO TEPIHU  :)

ima jos tih videa naletio sam i na neki di gura pravi auto neznam dal je fake ali ako to moze onda je strvarno stroj taj summit

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #25
Pozdrav,

evo meni je došao e-revo 1/16 prije tjedan dana. Sa jednom baterijom NiMH je turbo brz. Autic je definitivno kvalitetne izrade.
S jednom baterijom je jako brz tj netraba bit brži po meni :) , a sad cekam kabel za spajanje dvije baterije u seriju onda ide 50 milja na  sat  8)  :).

Od dotanih djelova za upgrade i za rezervu  trenutno mi je u dolasku:

-punjač imaxB6AC                             
-RPM Rear Suspension Arm Set RE 80609, 1/16 MINI REVO 
-RPM Front Suspension Arm Set RE 80699, 1/16 MINI REVO
-1 x Trx Traxxas Female Male Plug Parallel Battery Pack Connector AdapterCable
-Traxxas 2925 7.2V NiMH Battery Pack 1/16 Summit VXL
-1 Traxxas Female Male Plug Series 1/16 Slash Summit Connector Adapter Cable Lipo
-Traxxas 1/16 E-Revo - TBR 3pc Chassis Brace- 62028-C320       - ovo nije sa beya nego direktno od proizvođaća  http://www.t-bone-racing.com/

Ovo sam uspio strgati , ali i popravit sa epoksi smolom ali sam naručio rezervne djelove da se nađe:  ( zabijanje velikom brzinom u rikverc u rizol )
- Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ NEW! Traxxas Racing 7022 Chassis 1/16 E-Revo/Sla                            - dodatna orginalna šasija
- Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ NEW TRAXXAS #7029X BULKHEAD REAR(L&R) 1/16-E REVO                   -zadnja kutiaj sa zupčanicima

U planu mi je još nabavit:
- neobojanu školjku
- metalne - pushroads / turnbuckles  šipkice za do kotača 
- tvrđe amortizere
- Lipo baterije

Lp.



Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #26
Sve super osim punjaca i baterija.
uzmi lipo baterije i traxxas punjac.
taj imax ce ti samo upropastit baterije.
uzmi i aluminiski toe link,jer ce ti se seriski brzo oglodat.

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #27
Bateriju sam uzo dodatnu da bude identična ovoj koja je došla sa E-revom kako bi ih mogao koristiti u seriji ili paralelno.

E sad ovo sa punjačem me razočaralo :( čitao sam okolo i hvalili su ga zato sam ga uzeo,  kak misliš da će uništiti baterije? Dali si ga probao ?

Koje Lipo baterije imaš ?

Kada stavim dodatni zupčanik koji dođe uz e-revo tj. onaj koji je predviđen za veće brzine sa baterijama u seriji dali ga moram ponovno skinuti ako odlučim vozit sa dvije baterije paralelno ( ili sa jednom baterijom ) ?

Lp.



Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #28
Odi na hobby king i naruci si turnigy baterije 2s lipo 2200mah.jedna ti dodje oko 10$ mozes voziti i na tim nimh ali to je slabo za taj autic.
imax punjac sam imao i to je kinesko smece za 30$.ja sam ga imao i dosta je neprecizan.recimo jedan od problema je sto po celijama ocitava krive vrjednosti pa ih i krivo puni.za kontrolu napona u baterijama obavezno si ovo naruci (http://www.ebay.com/itm/320669325678?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649).
pogledaj si ove gume,autic je na njima ful zanimljiviji.http://www.ebay.com/itm/320772147367?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Odg: Traxxas e revo brusshless

Reply #29
koji prenos sad imas,omjer?