Skip to main content

Topic: novi zagi.... (Read 2071 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

novi zagi....

evo uspio sam ga sastavit,setup je sljedeci;regler  turnigy 60 a,het 2w20 typhoon,servaci hxt 900,za sad ga letim na 3s 2200 i super se ponasa pri maximalnoj brzini ali kad uspori cudno se ponasa,cini mi se da je cg malo previse iza pa imam pitanje,dali je baterija ovako dobro postavljena ili je bolje stavit ju po duzini krila i blize prema spici aviona,tu mi se cinilo da sam dobio dobar cg,propeler je 6x4 i dobro se ponasa posto je na 3s dok ne nabavim 4s......

Odg: novi zagi....

Reply #1
Meni izgleda dobro, iako mi baca na to da je cg malo prevec iza, ali naravno to ne mogu vidjeti okom :)
Pobaj jos jednom zmerit sve kak spada!

Odg: novi zagi....

Reply #2
zato sam mislio bateriju okrenut po duzini i vise prema naprijed jel par puta sam letio ali svaki put vjetar pa ni ne znam tocno ali kad slijecem pocne mi lelujat sa krilima,u krajnjoj brzini ide dobro ali opet to je sve bilo po vjetru......jucer sam ga doslovce lovio po zraku.. :D

Odg: novi zagi....

Reply #3
Mislim da ti je onda definitivno malo tail heavy...Zagi moze letiti brutalno sporo i jos uvijek je stabilan. Kad ode u stall samo se prevrne na jednu stranu, ne bi trebao lelujati :)
Vjetar neka te ne brine previše, Zagiju ne smeta baš :) Samo polijetanje i slijetanje odradi u vjetar i budi svjestan uvijek otkud puše...nema problema ni po najvećem vjetru!