Skip to main content

Topic: Neodgovorni "modelari" (Read 33621 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #30
I na redbull air race je policija tragala za tv ekipom koja je imala dron,.

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #31
Nisam ni sumnjao da će se nać takav mudrac bez mozga. Dobro da nije išao medju pilone letit da dočeka aviončiće...
Multirotor FTW!

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #32
Haha mini fly moris taj sa dronom ( nadam se da je to bio taj ) je bio u apartmanu preko puta mene i ja sam mu se priblizio da vidim kako " on" to upravlja i velim mu da imam takvi slicni ali manji i doma radjeni i on mi ljepo i pristojno veli " odj**i klinjo" najradje sam mu hti stisnuti jednu ali ajde pusti budale
i kasnije u subotu navecer oko cca 22h cujem ja opet ga lik zuji i zuji i ja ajde skinem onaj fpv wiewer za fantom i reko da vidim sta on to snima i ja se spojim na njega i imam sliku i samo se vidi kako fantomic pada i to drito u bazen i lik me spazi i ja sam mu samo mahnuo haha nadam se da je proradio poslije
sad neznam dal sam mu ja sto sredio ili je sam pao od neodgovornog vlasnika ali poslje je bila uzivancijabez zujanja tocno nad mojom terasom  haha :D

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #33
@The Beast , uvijek je lijepo kad NEGATIVAC plati.... :D ;D ....Bila je to osveta malog kineza... ;) ...LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #34
Remote ipak kinezi i na nas misle haha ne misle samo na profit


Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #36
Ovaj put ''Znatiželja nije ubila mačku''.... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #37
Ovaj put ''Znatiželja nije ubila mačku''.... ;D

Da. A eto, to sam danas (napokon) dobio poštom iz Banggood-a (bila je to preporuka Dr.Toma da kupim umjesto onog glupog koaksialnog helija). Žurio sam, pa nisam stigao više toga snimiti. Ova mačka (Milica) je posebna - obično se mačke jako boje 'zujećih' stvari (usisavač i slično), no ova... eh... Pravi vragolan.

LP,
milan
---


Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #39
Hvala Pero ,ovo je genijalno... :D :D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #40
hahahaha  :D
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #41
HAHAHAHA. "uspon robota", ....  :D :D :D :D

LP,
milan
---

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #42
Jedino rješenje je da se uvede ispit i obuka, kao za radio amatere. Bez toga nema letenja.

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #43
 covjek lijepo stavio fotku
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Neodgovorni "modelari"

Reply #44
Je, 11. travnja 2014.