Skip to main content

Topic: The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal (Read 3874 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal

Vidim da na forumu ima sve vise filmmakera pa da podijelim video s novom igrackom!
https://vimeo.com/63357898


I profici poceli koristit gimbal-e, samo kad skuze da ga mogu dobit za 50$ umjesto za 15000$ ili 7500$ kako se navodi
u komentarima da taj gibal vrijedi bit ce dernek :)


Odg: The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal

Reply #2
Ah, fuck, dugo im je trebalo...

Brushles cinestar, nisu sjedili :)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal

Reply #3
ovo mi je brutalno dobro. :)

Odg: The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal

Reply #4
Ovu temu treba prebaciti na FPV/AP.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal

Reply #5
ovo mi je brutalno dobro. :)
Hehehe i mislio sam da ce vam se svidjat pa sam podjelio! :)
Majk kreni u proizvodnju, iskustva i znanja imas ... a trziste postoji i samo cekaju ljudi da im netko uzme novce :)

Odg: The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal

Reply #6
Zenmuse je naspram ovoga igračka.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal

Reply #7
Kolko shavaćam ovdje se radi o prenapuhanoj cijeni tog nosača, no on se može doma napravit za 500-1000 eur.

E onda se nema šta prigovorit za tu cijenu i namjenu. Bitno je da si sada i manji studiji koji imalo drže do sebe mogu priuštiti i kvalitetne snimke iz zraka i iz ruke. Nakon alexa iskoristivost snimke iz zraka je 80% do tada je bila 30%.

Vi mislite da obični ljudi koji gledaju neko vjenčanje paze kolko je to stabilnoi jel ima snimki iz zraka? Ma je, njima je bitno da su ih uhvatili kad su ljubili mladu, ili kad je suseda bara pala sa stola, ili kak su plesali ispod mosta.. :-)

Dakle, sklepaš ovakav nosač za par soma kuna i imaš super stabilnu kameru za tu cijenu i ovu namjenu. I snimaš susjedu baru kak tanca polku. A ak ćeš radit neke velike projekte onda ćeš si priuštit super skupe stvari i radit s njima.


Odg: The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal

Reply #9
Kolko shavaćam ovdje se radi o prenapuhanoj cijeni tog nosača, no on se može doma napravit za 500-1000 eur.

E onda se nema šta prigovorit za tu cijenu i namjenu. Bitno je da si sada i manji studiji koji imalo drže do sebe mogu priuštiti i kvalitetne snimke iz zraka i iz ruke. Nakon alexa iskoristivost snimke iz zraka je 80% do tada je bila 30%.

Vi mislite da obični ljudi koji gledaju neko vjenčanje paze kolko je to stabilnoi jel ima snimki iz zraka? Ma je, njima je bitno da su ih uhvatili kad su ljubili mladu, ili kad je suseda bara pala sa stola, ili kak su plesali ispod mosta.. :-)

Dakle, sklepaš ovakav nosač za par soma kuna i imaš super stabilnu kameru za tu cijenu i ovu namjenu. I snimaš susjedu baru kak tanca polku. A ak ćeš radit neke velike projekte onda ćeš si priuštit super skupe stvari i radit s njima.

Ja nemam pojma niti koliko košta.
Ovo za alexa je istina.
Neko bi reko šta jedna ruska budala u boksericam pred ogledalom zna.
Lik je genijalac i cijenim njegov rad i skidam mu kapu do poda jer je napravio senzaciju pogotovo s obzirom na cijenu.
S druge strane mi je i drago jer sva ova ekipa treba iči korak dalje i ono najbitnije smanjiti cijenu.
A i konkurencija će učiniti svoje. :)

Odg: The "MōVI" - a digital 3-axis gyro-stabilized handheld camera gimbal

Reply #10
A EVO I FILMIĆA SA MULTIJA CINESTAROVOG
https://vimeo.com/63260643#
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.