Skip to main content

Topic: Kako presvući model folijom za peglanje... (Read 13373 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako presvući model folijom za peglanje...

Dakle... ovakvih jubita ima >100 i rijetko koji je potpuna informacija.

Ovaj jubito nastao je prije xx godina u vrijeme VHS(c) i kvaliteta je najlošija moguća, ali je sadržaj najbolji koji sam do sada vidio.

Bio je na siteu  Solarfilm-a neko vrijeme, a onda  je skinut - valjda  nije HD  :D , a sada imaju shitty hrpu pdf-ova koji to (loše) prepričavaju.
Opisani materijal je isti kao  Oracover, Coverite i svi klonovi te DuPontove tehnologije.

Materijal je loše kvalitete i dosadan za one koji nemaju 30 min strpljenja, ali pokazuje sve trikove i načine savršenog presvlaćenja, pa tko si ga želi skinuti, zna se : youtube-dl *************  ili nekim drugim alatom.

http://www.youtube.com/watch?v=4h2aixTAkFE 

Ovaj jubito ostaje  neko vrijeme, onda ga maknem da me netko ne cinka, nemam autorska prava na njega, pa mi ga blokiraju i skrešu  prava na long materijale.


EDIT 07.08.14:
Gotovo...finili su Mare bali, blokirali mi ovaj videozapis.... nadam se da je u pitanju neka guglova procedura, a ne cinkarenje.
Tko ipak želi ovaj video...ne znam, neka pita ;) ?

Damir

Odg: Kako presvući model folijom za peglanje...

Reply #1
Hvala, Damire. Vrlo informativan video.


LP,
milan
---

Odg: Kako presvući model folijom za peglanje...

Reply #2

 :) :)

Samo postaj take stvari,
nabavio peglu i foliju ali nikako da radim nesto s tim.


Odg: Kako presvući model folijom za peglanje...

Reply #3
Odlično!! Baš sam ovih dana tražio tako nešto ali nisam našao ovako dobro objašnjeno.   :)
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

 

Odg: Kako presvući model folijom za peglanje...

Reply #4
Gotovo...finili su Mare bali, blokirali mi ovaj videozapis.... nadam se da je u pitanju neka guglova procedura, a ne cinkarenje.
Tko ipak želi ovaj video...ne znam, neka pita ;) ?
Damir


Mislim da sam dobar dio videa, tj. procedure stavljanja oracovera i sličnih materijala zapamtio. Iako ima sličnih videa, ipak je ovaj stariji materijal dosta dobro napravljen i dosta informativan.


Možda uskoro budem trebao poneki savjet, koliko uskoro... ne znam. Kad nabavim foliju.


Žao mi je što nisam DL taj video... uh... ma morat ću te ugnjaviti drugi puta. Sada imam nekih drugih 'sportova' u kući i oko kuće.


LP,
milan
---