Skip to main content

Topic: TARANIS XQ7 (Read 9632 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: TARANIS XQ7

Reply #15
Fino si ti to odradio, u prirodi, pravi Eko-review  ;)
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: TARANIS XQ7

Reply #16
Dragi Krešo , objasnio si sve bitno za letače amatere bez onih kompliciranih stručnih izraza koje većina ne razumije.Hvala i pozdrav iz Splita  8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: TARANIS XQ7

Reply #17
Odlično Krešo :) ,pokazao si i lijepote Zagreba i Hrvatske ;) .Jedino si još mogao dodati da se mogu koristiti moduli ako netko ne želi letiti samo FRSky ;) .Sve u svemu super,big LIKE :) .

Odg: TARANIS XQ7

Reply #18
Ma odlicno .. jel onaj trey za AA baterije dolazi u kompletu ili se posebno mora uzet? Jer imam tih baterija gomilu.

Odg: TARANIS XQ7

Reply #19
Kratko i jasno, taman si sve spomenuo sve bitno. Hvala ;) 
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: TARANIS XQ7

Reply #20
Batery tray dodje uz nju, ali naravno da sam ga zaboravio doma  :'( . Drago mi je da vam je video OK jer sam ga snimio onak u sat vremena sve skupa, nisam imao vise vremena. Naravno ima hrpa stvari koju sam zaboravio reci, ali tako je to, uvijek se kasnije sjetis. Za batke uzmes ili 2S ili slozis dve 18650 lion celije i to je zakon. Naravno ne uzeti one jeftinjara celije, nego panasonic i slicne. Lose celije su cca 34g , a dobre oko 43g, tu negdje. U glavnom stanica za te pare nema konkurenciju i stvarno je OK.

Odg: TARANIS XQ7

Reply #21
Super je video, samo si trebao malo snimit kako ekran izgleda, software, menu i to ... :)

 

Odg: TARANIS XQ7

Reply #22
Fala Bubi. A kaj je najbolje jesam snimio dio sa menijem, ali iz nekog razloga nije bilo zvuka. A nije mi se poslije dalo nadosnimavat jer bi se kuzila razlika. Ma ovo sam odradio na brzinu , pa eto ima puno gresaka. Ali ako cu sljedeci snimat, onda ce to biti puno bolje.