Autor Tema: ALZRC Devil 420  (Posjeta: 661 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline davor

• Glavna faca
Odg: ALZRC Devil 420
« Odgovori #15 u: Srpanj 06, 2018, 08:55:38 prijepodne »
Na goblinu bum nema lufta, kad zasarafis ostane razmak izmedju gornje povrsine buma i alu ploce, tako da su dodirne povrsine kosine sa strane, to ga centrira. Mislim da nosac serva nije zamisljen da drzi bum, ja sam ga pobrusio tako da ne dodiruje bum uopce.
Glede linkova u manualu pise da ce se nakon nekoliko letova razraditi sto ja isto mislim da nece, pa sam ih prosirio sa gore spomenutim alatom. Dva linka, na cijevi sto povezuje repni servo i repni slider su veci za par desetinki i alat ne pase. Inace uvijek smo te linkove prosirivali da budu malo knap ali da se lagano pomicu, dok nije dosao goblin sa svojom "preciznom" izradom i tvrdnjom da to kod njihovih linkova nije potrebno.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Offline as

• Letač
  • **
« Odgovori #16 u: Srpanj 06, 2018, 11:36:44 prijepodne »
Kod Devila boom ima malo lufta dok se ne stavi nosač serva. Ne znam kako je na Goblinu ali na našem je vida od najlona tako da se ne ne smije jako zategnuti. Nosač serva je napravljen da drži boom s donje strane i baš ga treba jako nategut da vide sjednu na svoje mjesto. Ja sam svoj zakucao poprilično jako i boom je pukao ali nosači i vida nisu popustili tako da mislim da je taj dio sasvim dobro napravljen.

Ball linkovi jesu malo uski ali servo poslje leta nije vruć tako da mislim da se puno ne "lomi " u radu. Prije ću ga ja razbit nego što će se linkovi razradit :D :D :D :D .

Offline zokizo

• $()(#&%(&)(
  • Glavna faca
« Odgovori #17 u: Srpanj 06, 2018, 01:56:23 poslijepodne »
ja sam svoje linkove prosirio jer su servooi konstantno zujali kad bi stajali mirno, sta bi znacilo da su under load sta i nije bas kako bi trebalo biti
nakon sto sam ih malo prosirio kad se swash izravna usute

« Zadnja izmjena: Srpanj 06, 2018, 01:58:05 poslijepodne od zokizo »