Autor Tema: Koliko bi koštalo da se počnem baviti rc modelima  (Posjeta: 473 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Eugen97

• Početnik
  • *
  • Njub
Koliko bi koštalo da se počnem baviti rc modelima
« u: Siječanj 07, 2019, 01:59:44 poslijepodne »
Poz zanima me koliko je novca potrebno da mogu nabaviti najjednostavniju opremu rc avion ili helikopter bilo što dugo vremena gledam ono po internetu video snimke,. Ali nikako da nešto nabavim naravno novac je u pitanju ali da vidim koliko je potrebno novca za nešto početno.

Offline DJDarky

• Glavna faca
  • Freeflyer
Odg: Koliko bi koštalo da se počnem baviti rc modelima
« Odgovori #1 u: Siječanj 07, 2019, 02:43:51 poslijepodne »
Pozdrav Eugen97, prvo bi te molio da se predstaviš u ovoj temi http://www.flyfreak.net/index.php?topic=542.1200 čisto da bi te znali usmjeriti nekom iskusnijem članu ili modelarskom klubu koji se nalazi u tvojoj blizini a zatim pročitaš temu http://www.flyfreak.net/index.php?topic=15164.0 . Kolega Varadero se potrudio napisati sve što ti treba za početak i to stvarno jednostavno da svatko može razumjeti. Naravno da ne moraš kupovati sve novo.
Darko
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Offline KPatrik

• Profi letač
  • Gone with the wind...
« Odgovori #2 u: Siječanj 09, 2019, 02:47:18 poslijepodne »
Koliko bi max bio spreman uložiti novaca? Pa možda lakše tako da ti nađemo nešto  ;)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Offline Eugen97

• Početnik
  • *
  • Njub
« Odgovori #3 u: Siječanj 09, 2019, 03:30:30 poslijepodne »
Ja imam najviše 400kn

Offline DJDarky

• Glavna faca
  • Freeflyer
« Odgovori #4 u: Siječanj 09, 2019, 05:39:41 poslijepodne »
Pa gle, zašto ne bih kupio prvo stanicu? Spojiš na komp i vježbaš na simulatoru vožnju, i tako ti treba vježbe da osjetiš stanicu i komande da ti ''uđu'' u prste.
Varadero ti je ako se ne varam dao u onoj temi nacrt za F-16 i F -22. Stvarno lagani avioni za napravit, treba ti dvije table stiropora 6mm (onaj što ide ispod laminata) i on ti dođe 20tak kn,  a motor, esc, dva serva pa i bateriju možeš naći u oglasima na forumu.
Ja ne znam nikoga da leti u Požegi (ako ima bilo bi lijepo da ti se javi) ali ti mogu preporučiti ekipu iz Slavonskog Broda, ona ti je ako se ne varam najbliža. Štefo ti je ljudina, puno je pomogao i nama iz Đakova kad smo kretali u ovaj prekrasan hobi. Dogovoriš se s njima kad lete, odeš do Broda i on će ti sigurno sve objasniti što te zanima. Naravno ako gdje zapneš uvijek ovdje možeš pitati za savjet.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Offline Neoxy

• Početnik
  • *
  • Njub
« Odgovori #5 u: Siječanj 09, 2019, 05:54:59 poslijepodne »
Ja sam iz Broda i također početnik.
Podpisujem što je DjDarky rekao za Štefu, nevjerovatno koliko čovjek ima živaca i volje za pomoći, također i ostali dečki su ljudine.
Uglavnom svake nedjelje od 10 smo na aviopisti na Jelasu i dobrodošao si...
Red Bull Edge 540, FW 190, Walrus

Napomena: ovaj post neće biti objavljen sve dok ga ne odobri moderator.
Ime: Email:
Verifikacija:
: