Autor Tema: Modelarski Piknik "Lučko"  (Posjeta: 5179 puta)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KarloDelPontiac

• MAK Trešnjevka
  • Pravi letač
Odg: Modelarski Piknik "Lučko"
« Odgovori #15 u: Lipanj 01, 2019, 11:18:44 poslijepodne »
Nemamo ni mi specijalna iskustva s time, samo dobru volju i ogromnu želju da se ljudima to svidi pa da se širi RC duh.

Slobodno je doći i sa klincima, ali naravno treba paziti na njih. Na mladima svijet i ostaje, a u tim godinama se stvaraju prvi zavjeti ( ja ću biti pilot, ja ću biti stjuardesa i sl.  :) )
Upada nema, bit će neki roštilj koji se neće naplaćivati, ali s obzirom da postoji mogućnost da dođe puno ljudi ( što bi bilo dobro), ja bih ipak doručkovao prije polaska.  ;D :D
Buvljak nije specijalno organiziran i nema neka pravila, jednostavno postoji mogućnost da neki ljudi donesu svoje letjelice, neki svoje ušteđevine i da svi odu s Lučkog sa osmijehom na licu.  ;)
Što se tiče savjeta, tamo će biti toliko ljudi koji se razumiju u modelarstvo, da nema šanse da ne dobijete odgovore na sva pitanja koja postavite i koja ne postavite. Kad se raspričamo, požaliti ćete što ste pitali.  :D

EDIT:
zaboravio sam spomenuti najvažniju stvar, na pisti je postavljena ogromna zaštitna mreža, koja štiti sve posjetioce od aviona koji lete na pisti. Ne vjerujem i ne očekujemo nikakve probleme, ali sigurnost je uvijek na 1. mjestu. Osjećati ćete se ugodno i zaštićeno, ništa ne brinite.  :)
« Zadnja izmjena: Lipanj 02, 2019, 12:29:35 prijepodne od KarloDelPontiac »
samo zemlja je granica....

Offline MarioV

• Njub
  • Njub
« Odgovori #16 u: Lipanj 01, 2019, 11:44:51 poslijepodne »
Hvala na odgovoru zvuci super stizem

Offline krkan

• Pravi letač
  • Bolje da svira brzina nego limena glazba..
« Odgovori #17 u: Lipanj 09, 2019, 10:54:42 prijepodne »
Mali dio atmosfere ;D Hvala svima na posjeti i dobrom društvu, i spcecijalno bi se zahvalio našim klubasima koji su svoje slobodno vrijeme, energiju i opekline posvetili ovom događaju. Bez vas ovo bi bilo nemoguće!

Offline Remote

• Noćni let
  • Glavna faca
  • Spitfire is cool
« Odgovori #18 u: Lipanj 09, 2019, 02:06:42 poslijepodne »
Hvala Alene , bilo je pregledno i veoma zanimljivo...dodao si novu dimenziju u naš hobi/sport. 8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Offline krasny

• Glavna faca
  • Nikad ne reci nikad!
« Odgovori #19 u: Lipanj 09, 2019, 06:16:20 poslijepodne »
Predobre su mi snimke iz malih zujalica,svaka čast na kontroli istih!👍
MAKETARSKO-MODELARSKI KLUB "MIG" Zagreb
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer

Offline Fox

• Profi letač
« Odgovori #20 u: Lipanj 09, 2019, 10:05:19 poslijepodne »
Pohvala svima koji su na bilo koji način sudjelovali u organizaciji ovog eventa, potvrdili ste od prošle godine da vam super ide  8)
I usput zahvaljujem svima na podršci  ;)
Zvezda

Offline Alpo

• Početnik
  • *
« Odgovori #21 u: Lipanj 09, 2019, 10:49:48 poslijepodne »
Hvala Alene , bilo je pregledno i veoma zanimljivo...dodao si novu dimenziju u naš hobi/sport. 8) 8) 8)
Drago mi je to čuti. Dođemo mi kad god zatreba. Meni bio veliki gušt pratit te predivne ptice.

Offline balki balki

• Profi letač
« Odgovori #22 u: Lipanj 10, 2019, 06:13:04 prijepodne »
Uz dobre ljude i dobro druzenje cak je i vrijeme bilo super! Hvala ekipi na dobro provedenoj suboti;-)

Offline krkan

• Pravi letač
  • Bolje da svira brzina nego limena glazba..
« Odgovori #23 u: Lipanj 10, 2019, 11:46:13 poslijepodne »